TÜM TÜRKİYE ŞARKÖY’Ü KONUŞUYOR

TÜM TÜRKİYE ŞARKÖY’Ü KONUŞUYOR

Şarköy Belediyesi tarafından, uygulanan doğru ve vizyoner belediyecilik politikalarıyla oluşturulan hizmet ağı kenti cazibe merkezi haline getirmeye devam ediyor. Ayrıca Şarköy Belediyesi’nin ortaya koyduğu vatandaş odaklı hizmet anlayışı bölgede adından söz ettiriyor. Şarköy Belediyesi tarafından kent genelinde yapılan çalışmalar meyvelerini verdi. Resmi makamlardan elde edilen verilere göre Kurban Bayramı tatilinde 400.000’in üzerinde turist Şarköy’ü tercih etti.
SOSYAL BELEDİYECİLİK ADINA ÖNEMLİ ADIMLAR
Şarköy Belediyesi tarafından hizmete sunulan projeler kentin çehresini değiştirirken, kaliteli vakit geçirip, sosyalleşmek isteyen vatandaşlarımızın istekleri de karşılık bulmaya devam ediyor. Liman Park, Kent Park, Kazım Dirik Parkı, Değirmen, Meydan, Beach Kafe ve Sosyal Tesis Açık Alan kapasitesinde gerçekleştirilen iyileştirmeyle vatandaşların takdirini toplayan Şarköy Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla projelerini sürdürüyor. Hizmete sunulan parklar ve tesisler, içerisinde bulunan çeşitli imkânlarla vatandaşların vazgeçemediği yaşam merkezleri haline geliyor. Ayrıca kent genelinde yapılan 105.000 m²’lik asfalt ve 207.000 m²’lik parke taş çalışmalarıyla rekorlara imza atılıyor.
VİZYON YARATACAK BÜYÜK PROJELER ŞARKÖY’ÜN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Şarköy’de enleri ve ilkleri içerisinde bulunduran Liman Park ve Kent Park projeleriyle cazibe merkezlerine yenilerini ekleyen Şarköy Belediyesi, kentin marka değerini yükselten projeleri hayata geçiriyor. Başarılı belediyecilik örneklerini hizmete sunan Şarköy Belediyesi, çalışmalarını vatandaş odaklı sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Mürefte Mahallesinde hayata geçirilen Kazım Dirik Parkı ile hemşehrilerimize kaliteli vakit geçirebilecekleri yaşam merkezi sunan Şarköy Belediyesi, bölgede bulunan belediyeler tarafından da takip edilen projelere imza atıyor. Kent genelinde gerçekleştirilen projeler ve yol çalışmaları meyvelerini verirken, resmi makamlardan elde edilen bilgilere göre bayram tatilinde 400.000’in üzerinde turist Şarköy’ü ziyaret etti. Hizmete sunulan tesisler ve parklar, bayram tatili boyunca turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşarak, doldu taştı.
ŞARKÖY BELEDİYESİ OLARAK ADIMIZDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Süreçle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Başkan Alpay VAR, Şarköy’de yaşayan vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. ‘’Belediyecilik anlayışımızın merkezinde vatandaşlarımız var. Doğru ve vizyoner belediyecilik anlayışından sapmadan hemşehrilerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalarımızın meyvelerini almaya başladık. Şarköy’de her tutkunun bir karşılığı var. Bunu tüm samimiyetimle ifade ediyorum. Şarköy, kendisini ziyarete gelen herkesi birbirinden güzel mekânları, keşfedilecek rotaları, tarihi ve doğasıyla mest ediyor. Bu kapsamda onların hayatını kolaylaştıracak, aktivite yapmalarına imkân verecek, sosyalleşebilecekleri cazibe merkezlerini hizmete sunuyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışından taviz vermeden vatandaşlarımız için emek ve sevgiyle çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, Şarköy’e tercih edebileceğiniz tek kent yine Şarköy’dür. Yaptığımız çalışmalarla kentimizin kalitesini yükseltmeyi, hemşehrilerimizin hayatına değer katmayı sürdüreceğiz. ‘’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.