Tekirdağ Manşet Gazetesi

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’ın yeni yıl mesajı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, yayımladığı yeni yıl mesajında 2024’ün tüm dünyaya huzur, barış ve bereket getirmesini diledi.

Cengiz Günay yaptığı açıklamada; “Hep birlikte 2023 yılını geride bırakırken, ümit ve beklentilerle dolu yepyeni bir yıla daha giriyoruz. Böylesi günlerde bir yandan geçmiş yılın muhasebesi yapılırken, bir yandan da gelecek yeni yılın planları ve hedefleri yapılmakta, umutlarımız tazelenmektedir. Temennimiz 2024 yılının Ülkemiz ve bölgemiz için beklentilerimizin karşılandığı başarılarla dolu bir yıl olmasıdır. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da çalışmalarımızı yaparken üyelerimizin beklentilerini gerçekleştirmenin, Tekirdağ’ın ticari, ekonomik her alanda ulusal ve uluslararası tanınırlığını ve etkinliğini arttırmanın gayreti içinde olduk. 2024 yılında da çalışmalarımıza üyelerimiz ve Tekirdağ halkından aldığımız güçle daha büyük bir heyecan ve istekle devam ederek ilimize hizmetlerimizi sürdürmenin mücadelesini vereceğiz.

Bu vesile ile tüm üyelerimizin, Türk İş Dünyasının ve Tekirdağ halkının yeni yılını tebrik eder, mutlu, sağlıklı, başarılı bir yıl dilerim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.