Tekirdağ Manşet Gazetesi

TSO´NUN GURURU OLDU

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından geleneksel hale gelen Türkiye’nin birinci ve ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında ilk 500’de 31, ikinci 500’de ise 27 firma olmak üzere 1.000 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde Çorlu’da faaliyet gösteren toplamda 58 adet Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) firma listede yer almıştır.
Konu hakkında bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız İzzet Volkan Türkiye’nin ikinci büyük 500 firması arasına 2019 yılı verilerine göre 27 firmanın girdiğini, listede yer alan firmalarla gurur duyduklarını ifade etti.
Volkan; “İstanbul Sanayi Odası’nın 500 Büyük Sanayi Kuruluşu anket çalışması hem ülke ekonomimizin son yıllardaki gelişme trendini ortaya koyuyor, hem de birinci ve ikinci 500 büyük firmalarla ilgili kıyaslamaların yapılabilmesine olanak sağlıyor. Böylece Türk sanayisinin 1.000 firması ve Türk ekonomisinin genel görünümü sergileniyor. Ülke olarak büyümenin ve gelişmenin yolunun üretmekten, ürettiğini dünyaya tanıtmak ve pazarlamaktan geçtiğini biliyoruz. Ürettikçe daha büyük başarılar elde edeceğiz. İnanıyorum ki önümüzdeki yıllar Çorlu ve Bölgemiz açısından çok daha verimli geçecektir. Çorlu TSO olarak listeye giren üyelerimizin başta ülkemiz ekonomisi olmak üzere, kentimiz ve bölgemizin ekonomik kalkınması ve istihdamına olan katkılarından dolayı gurur duyuyor; başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.