Tekirdağ Manşet Gazetesi

TSO’dan Sağlık Çalışanlarına Büyük Destek

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı – TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay sağlık çalışanlarına yapılan ekipman desteği ile ilgili yaptığı açıklamada;
“Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kurucu Ortağı olduğu Muratlı Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı oda üyemiz Kisbu Dokusuz Örgüsüz Tekstil Ticaret Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Kisbu’nun desteği ile Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ve Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne sağlık çalışanlarımızın ihtiyaçları kapsamında kullanılmak üzere değeri yaklaşık 45 bin TL olan 15 bin adet maske ile 1000 adet cerrahi tulum hibe edilmiştir. Covid-19 Salgını ile yapılan mücadele kapsamında bir nebze olsun sağlık çalışanlarımızın yanlarında olduğumuzu; bu zorlu mücadelede kendilerine teşekkür etmek, motivasyon sağlayabilmek için bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz.
Salgın süresince toplumun tüm bireyleri olarak üzerimize büyük sorumluluklar düşerken, büyük bir özveri ile gece gündüz demeden çalışan, evinden ailesinden ve sevdiklerinden feragat ederek çalışan değerli sağlık çalışanlarımızın azim ve özverili çalışmaları ile bu süreci atlatacağımıza inanıyorum. Bu çalışma kapsamında Valimiz Sayın Aziz Yıldrım’ın, Namık Kemal Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mümin Şahin’in, Süleymanpaşa Kaymakamımız Harun Kaya’nın, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Gültekin’in, Sağlık İl Müdürümüz Cengiz Becerir’in, İl Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı’nın ve Kisbu Dokusuz Örgüsüz Tekstil Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Kisbu’nun katkılarına şahsım ve kurumum adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.