c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

TRAKYAKENT Her Yerde

TRAKYAKENT Her Yerde

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği’ne ait Kombine Kanal Açma Aracı, Trakya’nın her yerinde üye belediyelerine destekte bulunarak, aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.
Bölgedeki iklimsel şartlar kapsamında yağışların aralıklarla yoğun olarak yaşanması sebebiyle, Birlik Başkanı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın talimatı doğrultusunda, Birliğe ait aracın her ne şartta olursa olsun tüm üye belediyelerin ihtiyaçlarınca hizmete hazır durumda olduğu bildirildi.
Başkan Kadir Albayrak yaptığı açıklamada, “Kombine Kanal Açma Aracımız Üye Belediyelerimize durmaksızın hizmet vermeye devam ediyor. Sel baskını olaylarının sıkça yaşanabileceği bir mevsim dönemindeyiz. Buna bağlı olarak aracımıza taleplerde yoğunluk oluyor. Ancak kanal açma aracımız sadece sel baskını olaylarında değil belediyelerimizin her türlü kanalizasyon problemlerine bağlı ihtiyaçları doğrultusunda kullanılıyor. Ekiplerimiz belediyelerimizle koordineli olarak temasta ve her durumda hazır kıta halinde. Bölgemize ve belediyelerimize destek vererek vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz.’’ dedi.
Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT’e ait Kombine Kanal Açma Aracının son 10 gün içerisinde hizmet verdiği çalışma programı şu şekilde oluştu;
 Tekirdağ Büyükşehir İlçeleri,
 Tekirdağ (T) Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu,
 Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi,
 Kırklareli İli Büyükkarıştıran Beldesi,
 Kırklareli İli Ahmetbey Beldesi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.