c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

TEKRAR TALİP OLDU

TEKRAR TALİP OLDU

Murat Emre Kervancılar Süleymanpaşa’yı CHP ye kazandırmaya tekrar talip oldu.

Uzun süren bir sessizlik döneminden sonra Süleymanpaşa İlçe başkanlığına tekrar aday olan M.Emre Kervancılar “uzun yıllardan sonra CHP’li olarak teslim ettiğimiz “Süleymanpaşa’nın kaybedilmesini içine sindiremediğini” vurgulayarak “adaylık yarışına çıktım” diyor.

Gençlik Kolları Başkanlığı ve İlçe Başkanlığı yaptığı dönemde CHP’nin kazanan parti olduğunu belirten Kervancılar, “bireysel siyasetin yanlışlığı bir kez daha ortaya çıktı, kaybettik.” Diyor.

REKLAM ALANI

Kendisinin de İlçe Başkanı olduğu dönemde belediye başkanlığı aday adaylığı yarışına girdiğini ,hatta bu yüzden eleştirildiğini söyleyen Kervancılar, “biz başkanlığımızı asla parti içi yarışı ve adayları manüple etmek için kullanmadık, ön seçim yaptık , bireysel olarak ben kaybettim ancak ekibimle seçilen adayımız için kapı kapı dolaştık ve seçimi CHP ye kazandırdık” diyor.

Yerel seçimlerde sandıklardan çıkan binlerce boş oyun parti içi çatışmanın eseri olduğunu ve sorumluluğun hala yönetime devam eden CHP Süleymanpaşa ilçe yönetiminde olduğunun altını çiziyor.
Bu yönetimi kuran ve işleten zihniyetin buna devam etmeye aday olduğunu vurgulayan Kervancılar. “Kent konseyi seçimlerinde de yine aynı ortamın CHP li üyelerin konsey yönetimi dışında kalmalarıyla sonuçlandığını.CHP nin tüm kurumlardan silinme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu, bunu gören her CHP linin kendisine vazife çıkarması ve buna dur demesi gerektiğine inanıyor.

Yağcıoğlu yönetimleri dönemine tekrar gönderme yapan Kervancılar, yönetime aday olan eski ilçe başkanı arkadaşının ilk döneminde kendi ekibini yine bu uzlaşmaz politikalarıyla kaybettiğini, atama ve yüksek siyasete bel bağladığını, kendisine karşı herkesi hain ilan ettiğini, aday adaylığı yarışını bireyselleştirdiğini, Süleymanpaşa da yerel seçimlerin kaybedilmesinden bile ders almayarak gözünü Kent konseyine diktiğini, partinin ortak aday çıkarma girişimlerine ise illa benim adayım diyerek geçit vermediğini, sonunda kaybedenin yine CHP olduğunu “üzülerek görüyorum” diyor.

Kendilerinin , icazet değil taban siyaseti yaptıklarının altını çiziyor. Kişisel görüşümüz ne olursa olsun İlçe Başkanlığı olarak görevimiz seçilmiş parti büyüklerimizin önlerindeki taşları temizlemek, üyenin sesini duyurmak ve tek yumruk olarak iktidara yürümektir. Bunu partililerimizin ve delegelerimizin desteği ile başaracağız. KAYBEDEN DEĞİL KAZANAN CHP sloganıyla yola çıkıyor. Bize de hayırlı olsun demek kalıyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.