Tekirdağ Manşet Gazetesi

 TEKİRDAĞLI ADAYLAR ANKARA’DA BULUŞTU

 

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli,  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve İlçe başkan adayları Ankara’da aday tanıtım toplantısında buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Özgür Özel, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım toplantısında başkan adaylarını tanıttı.

18 Şubat 2024 pazar günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına Tekirdağ’dan  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Candan Yüceer, İlçe Belediye Başkanları ve merkez Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar, Çerkezköy Belediye Başkan adayı Vakap Akay, Çorlu Belediye Başkan adayı Ahmet Sarıkurt, Ergene Belediye Başkan adayı Rasim Yüksel, Hayrabolu Belediye Başkan adayı Tuncer Başoğlu, Kapaklı Belediye Başkan adayı İrfan Mandalı, Malkara Belediye Başkan adayı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, Marmara Ereğlisi Belediye Başkan adayı Mustafa Onur Bozkurter, Muratlı Belediye Başkan adayı Varol Türel, Saray Belediye Başkan adayı Abdül Taşyasan ve  Şarköy Belediye Başkan adayı Alpar Var toplantıda hazır bulundular.

CHP Genel başkanı Özgür Özel, Ankara Spor Salonu’nda yaptığı konuşmada, “Başkanlarımız pandemide dayanışmayı örgütlediler. Askıda fatura uygulaması ile dünya tarihine geçecek bir dayanışma örgütlenmesi yaptılar. Ardından biriken, çalışamadığı için kabaran veresiye defterlerini kapattılar. Öğrencilere sıcak yemek, çalışanlara sıcak çorba gibi küçük görülen ama hizmeti alanın hem karnını doyurduğu, hem vicdanına dokunan, hem içini ısıtan, hem gönlünde önemli yer tutan işleri hep beraber yaptılar” dedi. Muhalefete muhalefet etmenin iktidara yaradığını bildiren Özel,” Biz bir ittifakın bir parçasıyız, bileşeniyiz, içindeyiz. Bu ittifakın adı Türkiye İttifakı’dır” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.