c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Süleymanpaşa Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kuruluyor

Süleymanpaşa Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kuruluyor

Tekirdağ’da bir tane bulunan Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi’nin artan ihtiyacı cevap veremediğinden dolayı yeni bir çalışma başlatıldı. Hamdi Şılga başkanlığında çalışmalarına başlayan ekip Süleymanpaşa Esnaf Kredi Kefalet Koopertifi için ilk adımı attı.

Tekirdağ’da her geçen gün artan nüfus, ekonomik kriz ve çeşitli ihtiyaçlarla birlikte esnafın kredi başvuruları da üst seviyelere ulaştı.

Tekirdağ Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi artan ihtiyaca cevap veremezken, kredi başvurularının da sürekli arttığı gözlemlendi.

REKLAM ALANI

Birçok oda başkanı ile birlikte harekete geçen Hamdi Şılga, “Kimseye rakip değiliz. Öyle bir düşüncemiz yok. Birçok ilde birden fazla kredi kefalet kooperatifi varken Tekirdağ’da nüfusa ve esnaf sayısına göre birden fazla olması gerektiğini düşündük. Yasalarda buna müsait. Arkadaşlarımla birlikte yeni bir oluşum için çalışmalar başlattık. Aylarca kredi sırası bekleyen esnaf arkadaşlarımızın derdine derman olmak için çalışacağız” dedi.

Düzenlediği basın toplantısı ise Süleymanpaşa Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi kuruluşunun startını veren Hamdi Şılga’ya birçok oda başkanı da destek verdiğini açıkça beyan etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.