Şılga, Başkan Seçildi

Şılga, Başkan Seçildi

Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi kongresinde Hamdi Şılga başkan seçildi.
Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi yaklaşık 7 ay önce Hamdi Şılga tarafından kurulmuştu. Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifinin ilk kongresi Yeni Sanayi Düğün salonunda yapıldı.
Kongreye AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, MHP Süleymapaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk, Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, Oda Başkanları ve esnaflar katıldı.
Yapılan kongrede tek liste halinde seçime giren Hamdi Şılga Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı seçildi.
Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Hamdi Şılga’nın yönetiminde Seçkin Geçer, Mustafa Çolak, Gazenfer Ulufer ve Necati Çakır yer aldı.
Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi Başkanlığına seçilen Hamdi Şılga teşekkür konuşması yaptı.
Şılga konuşmasında Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifinin yoğunluktan dolayı artık üyelerin ihtiyaçlarına cevap vermeyecek hale geldiğini söyledi.
Üyelere daha iyi hizmet edebilmek için Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifini kurduklarını ifade eden Şılga, şunları kaydetti;” Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Tekirdağ’a yetmiyordu. Bundan dolayı Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifini kurduk. Kararlı çalışmalarımızla bugüne kadar geldik. Kooperatifin kurulması için TBMM Meclis Başkanı Mustafa Şentop ve AK Parti Milletvekili Mustafa Yel çok çalıştılar. Genel ve Bölge başkanımız Kooperatifimizin kurulmasında büyük destekleri oldu. yeni Kooperatifte en büyük katkıyı ise Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti sağladı. 12 Yıl boyunca Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti ile omuz omuza çalıştık. Birlikte 2. Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifini kurmaya karar verdik. Kurulma sürecince 10 Oda başkanımız büyük emek verdiler. “
“4- 4’lük hizmet”
Yeni kurulan Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifinin çok daha iyi hizmet vereceğini de ifade eden Şılga, sözlerini şöyle sürdürdü;”7 Aydır dolayı Süleymanpaşa Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi için emek veriyoruz. Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifinin nasıl yürüdüğünü biliyoruz. Kooperatifçiliği de severek yapıyoruz. 1 261 ortağımız oldu. Bundan sonra da 4 4 lük hizmet vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.