Tekirdağ Manşet Gazetesi

Şahin Koronavirüs Aşısı Oldu

Koronavirüs ile mücadelede aşı seferberliği kapsamında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde kurulan aşı polikliniklerinde Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin aşı oldu.

Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent Eker ve Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Gültekin, ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nejat Altıntaş aşı vurularak örnek olurken; başta sağlık çalışanları olmak üzere öncelik sırasına göre randevu alan vatandaşlarımız korona virüs aşısı olmaya başladı.
Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, randevu alınarak uygulanan korona virüs aşısı için Üniversitemiz Hastanesinde 20 aşılama ve dinlenme odası tahsis edildiğini ifade ederek aşı olanlara 28 gün sonra ikinci doz aşının yapılacağını söyledi.
Üniversite Hastanesinde yürütülen aşı seferberliği hakkında bilgi alan Prof. Dr. Mümin Şahin “Sağlık Bakanlığımız tarafından ülkemize getirilen ve diğer tüm hastaneler gibi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde uygulamaya konulan aşı seferberliğinin milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Toplumumuzun sağlığı için herkesi aşı olmaya davet ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.