Tekirdağ Manşet Gazetesi

ÖZCAN BASIN BAYRAMINI KUTLADI

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı , 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle basın toplantısı düzenledi.

“BASIN ÇOK ÖNEMLİ”

Basının önemine değinen AK Parti Tekirdağ il Başkan Mestan Özcan, Basın ve medyanın etkisi tüm dünya çok iyi biliyor. Basın Türkiye içinde çok önemli. 15 Temmuz 2016 yılında hain bir darbe kalkışması ile Türkiye karşı karşıya kalmıştı. O gecenin öncesinde ve o gecenin ilerleyen saatlerinde ve o gecenin akabinde 1 aylık süre içinde basınımızın duruşu Türkiye’nin geleceği ile alakalı bize çok büyük katkısı oldu” şeklinde konuştu.

“KALİTELİ BİR YÖNETİM YAPTIK”

AK Parti İl Yönetiminin görev dağılımı ile ilgili de konuşan Özcan, 3 Mayıs’tan itibaren il Başkanı olarak görev yapıyorum. Bu 3 günlük süre içinde biz son 30 gündür yönetimimizin görev dağılımlarını ve organizasyon şemasını hazırladık. İl Yönetimine girmek için 747 kişi müracaat etti. Çok kaliteli bir yönetimi oldu. Görevimizin heyecanını yaşıyoruz. Bu süre içinde İl istişare toplantısını yaptık ve Tekirdağ il Stratejik planı çıkardık” dedi.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı , 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısından konuşan Özcan Basının önemine değinerek; “Basın ve medyanın etkisi tüm dünya çok iyi biliyor. Basın Türkiye içinde çok önemli. 15 Temmuz 2016 yılında hain bir darbe kalkışması ile Türkiye karşı karşıya kalmıştı. O gecenin öncesinde ve o gecenin ilerleyen saatlerinde ve o gecenin akabinde 1 aylık süre içinde basınımızın duruşu Türkiye’nin geleceği ile alakalı bize çok büyük katkısı oldu. Cemal Kaşıkçı Cinayeti gibi olayların aydınlatılmasından, Aylan Bebeğin kumsala vuran cansız bedeninin tüm dünya insanlarının vicdanlarına ulaşmasına kadar binlerce olayın hep merkezinde oldular. Yakın tarihimizde Ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden hain darbeye karşı verdikleri mücadeleden dolayı, insanlığın ortak vicdanına, doğruya ve güzele olan her türlü katkılarından dolayı ne kadar teşekkür etsek az kalacaktır” dedi.

“BİZDE MÜCADELE BİTMEZ”

AK Parti’de görev alan herkesin aynı heyecan ve görev aşkı ile mücadeleye devam ettiklerini ifade eden Özcan, Özlerini şöyle sürdürdü;” 3 Mayıs’tan itibaren il Başkanı olarak görev yapıyorum. Bu 3 günlük süre içinde biz son 30 gündür yönetimimizin görev dağılımlarını ve organizasyon şemasını hazırladık. Görevimizin heyecanını yaşıyoruz. Çok kaliteli bir yönetimi oldu. Değer üretmek istiyoruz. İl istişare toplantısını yaptık. Tekirdağ il Stratejik planı çıkardık. İl istişare daha önce partimizin çeşitli kademelerinde görev almış kişilerden kurulduk. AK Parti’de daha önce görev almış kişiler emekliye ayrılmıyor. AK Parti için mücadeleye devam ediyor. Geçmiş dönem Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İl Başkanlarımızı, İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızı davet ettik. Onlarda bu davete icabet ettiler. İl Yönetiminde görev almak isteyen arkadaşlarımız var. İl Yönetimine girmek için 747 kişi müracaat etti. Partide görev alamayan ama ben bu partide görev almak istiyorum, mücadele beyan etmek istiyorum, fikir beyan etmek istiyorum diyen herkesi kucaklıyoruz. Her ay toplantılar düzenleyeceğiz. Toplantılarımızın ilkini gerçekleştirdik. Artık gündemlerimizi ortaya koymaya, o gündemler ışığında değer üretmeye çalışacağız. Yakın zamanda da ilçelerimizde de bu kurulları kurmuş olacağız. Statejik planı da önemsiyoruz. Bu konuda uzman arkadaşlarımız var. Kısa, Orta ve Uzun vadede AK Parti ne yapacağını, nasıl yapacağını hepsini bilsin istiyoruz. Her şeyi kaydederek bir hafıza oluşturmaya çalışıyoruz. Bu koltuklar gelip geçici koltuklar. Bizden sonra gelen arkadaşlarımız bu hafızadan faydalanacaklar. Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde ve ilçelerimizde faaliyette bulunan yerel gazete, dergi, radyo ve televizyonları ve ulusal haber ajansı temsilcileri ile zengin bir kadroya sahip olan ve üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle görev yapan değerli basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramlarını kutlarım”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.