Nallar’dan gövde gösterisi

Nallar’dan gövde gösterisi

Eski İl Başkanı Volkan Nallar Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamasında adete gövde gösterisi yaptı. Nallar’ı desteklemeye gelenleri parti binası almadı. Ayrıca salona sığmayanlar için Burhan Karaevli Salonunda ise sine vizyon ile adaylık açıklaması an ve an izletildi.
CHP Eski İl Başkanı Volkan Nallar Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Nallar’ın açıklamasına CHP İl Başkan Özgür Taşmerdivenli ve CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Engin’de eşlik ederek başarılar diledi.
Açıklamada konuşan CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Volkan Nallar, Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanlığını yaptığını söyledi.
Süleymanpaşa’ya hizmet etmek için aday olduğunu ifade eden Nallar şunları kaydetti;” Havasını soluduğum, suyunu içtiğim ve evlatlarımın doğduğu en büyük sevdam, Süleymanpaşa’ya hizmet etmek için aday olduk. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanlığını yaptık. Görevimizi başarılı şekilde tamamlayarak yine genç bir arkadaşımıza İl Başkanlığımızı devir ettik. Bu şehri genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, engellisiyle ve çocuklarımız dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız ile, ortak akılla yönetmek ve tüm kesimlere eşit hizmet götürebileceğimize inandığımız için aday olduk. Ben Volkan Nallar olarak bu yolculuğa çıkmıyorum. Birlikten kuvvet doğar sözünü her daim kendine şiar edinmiş biri olarak BİZ diyerek, yani tüm Süleymanpaşalı yurttaşlarımız ile birlikte çıkıyoruz. İl Başkanlığım sürecinde gerek deprem anından hemen sonra, gerek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde çalışmalarımızla hem Süleymanpaşalı hem de Tekirdağlı yurttaşlarımızın övgüsünü kazandığımıza inanıyorum. Bu süreçte söz verdiğimiz gibi sıkmadık el, çalmadığımız kapı kalmadı. Geçmiş zamanlar da Tekirdağsporumuzun hem yöneticilik hem de Başkanlık yaptığım dönemler de Tekirdağsporumuzun başarısı herkesin takdirini kazanmıştır. Esnaflığım sürecinde ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığım da hiçbir yurttaşımızı aç ve açıkta bırakmadık. Elimiz yettiğince gücümüz elverdiğince her yurttaşımıza dokunduk ve dokunmaya devam edeceğiz. Çıktığımız yolun zor olduğunu biliyoruz. Ama sevdam olan Süleymanpaşamın kaybettiği 5 yılı tekrar geri kazanacağız. 251 bin 558 yurttaşımızın istek ve beklentilerini çok iyi biliyoruz. Süleymanpaşa Belediye Başkanı olduğumuz da Meclis Üyelerimiz, Başkan Yardımcılarımız ve Ben, Süleymanpaşa’da önemli konularda Yurttaşlarımız ile birlikte karar vereceğiz. Belediyemiz de Başkanlık kapıları olmayacak! Çünkü biz makamlarda değil Süleymanpaşamızı kardeşlerimiz, abilerimiz, ablalarımız ve en önemlisi çocuklarımız ile birlikte alanlarda yöneteceğiz. Size söz veriyoruz. Son Sözüm Cumhuriyet Halk Partisi Aileme Tekrar söylemek isterim Cumhuriyetimizin 100. yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanı Olarak Beni Seçen Yoldaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi daha zor ve anlamlı bir yola adım atıyoruz.
Nazım Hikmet’in de dediği gibi ‘Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür ve Bir Orman Gibi Kardeşçe Yaşamak’ için Cumhuriyet Halk Partisi Ailemin daha çok çalışacağına ve daha çok mücadele edeceğine inancım sonsuzdur. Ben değil BİZ diyerek yola çıkıyoruz. Haydi Cumhuriyet Halk Partisi Ailem yaptık yine yapacağız. En Büyük Sevdam Süleymanpaşam Vira Bismillah… Yaşasın Cumhuriyet Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi Yaşasın Mustafa Kemal ATATÜRK”
Basının sorularını da cevaplayan Nallar öncelikli projesinin yeni bir Süleymanpaşa Belediye Hizmet binası yapmak olduğunu söyledi.
Belediye Başkan Aday Adayı Volkan Nallar’ın alkışlarla sık sık konuşmasının kesildiği açıklamada, Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, , Deva Partisi İl Başkanı Hasan Berk Çebi , Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan da salondaki yerini aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.