c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

MÜLAHİM KURU TEKİRDAĞSPOR BAŞKANI OLDU

MÜLAHİM KURU TEKİRDAĞSPOR BAŞKANI OLDU

Tekirdağspor’un olağan üstü Genel Kurulunda Eski AK Parti İl Başkanı ve İş adamı Mülahim Kuru Başkanlığa seçildi.
Tekirdağspor’un olağan üstü Genel Kurulu Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
Kongre Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kongrede konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağspor için elimizden geleni yapacaklarını söyledi.
Gelecek yıllarda Tekirdağspor’u Süleymanpaşa Belediyesinin bir takımı haline getireceklerini ifade eden Yüksel, şunları kaydetti;” Tekirdağspor’un sorunlarını sıkıntılarını hepimiz biliyoruz. Bu sezon yapılanmaları tamamlayıp, gelecek sezonlarda çok hızlı bir şekilde ilerlemeleri sağlayan bir Tekirdağspor olması için çalışacağız. Mülahim Kuru’yu Tekirdağspor Kulüp Başkanı olması için önerdik. Oda bizi kırmayarak aday oldu. Ben Tekirdağspor’un emrindeyim. Tekirdağspor için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Festival çalışmamız var. Festival biter bitmez antrenman sahası ile ilgili çalışmalarımız var. Yeni statla ilgili yeni bir çalışmamız olacak. Bu 5 yıllık dönem yönetim kurulu için yoğun uğraşların olduğu bir dönem olacak. Herkes taşın altına elini koysun bu Tekirdağspor’u hak ettiği yere taşımanın noktasında birlikte hareket edelim. Birlikte hareket edersek başaracağımıza inanıyorum. Bu işlere Belediyenin el atmadığı sürece bazı şeylerin çok zor olduğunu net bir şekilde ortadır. Süleymanpaşa Belediye Başkanı olarak ve Tekirdağspor’un fahri başkanı olarak bundan sonra Tekirdağspor’un yanındayız. Tekirdağspor’u da hiç kimseye muhtaç etmeyecek şekilde çalışmalarımıza başladık”
“BEN TEKİRDAĞSPOR’A SAHİP ÇIKARIM”
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı Tekirdağspor’a sahip çıkmadığı içinde eleştiren Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü; “Tekirdağspor maçına herkes aileleri ile birlikte gelsin. Konuşacak çok şey var. Artık konuşma değil icraat zamanı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a sesleniyorum. Tekirdağspor, Süleymanpaşa’nın değil Tekirdağ’ın takımı. Kiraz Festivalinde Festivale el atmadın eyvallah. Ama Tekirdağspor’a da eğer ki el atmayacağım diyorsan ben seni 200 bin Süleymanpaşa’lının vicdanına havale ediyorum. 1.4 Milyar TL’lik bütçesi olan Tekirdağ Büyükşehir’in Tekridağspor’a sahip çıkılmayacaksa Cüneyt Yüksel onu da yapar. Kiraz Festivalinde Tekirdağspor’a stant yeri vereceğiz. O stanttan Tekirdağspor’un ürünlerini alarak sahip çıkalım”
“TEKİRDAĞSPOR’UN MARKA OLMASI GEREKİYOR”
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ise Tekirdağspor’un marka olması gerektiğini ifade ederek; “Şehirlerin marka olması çok önemli. Şehirlerin marka olması için içindekilerin marka olması çok önemli. Tekirdağ bu şehrin markası olması lazım. Tekirdağspor’un bir marka olması lazım. Yeni bir güzel bir döneme girdik. Bu dönem Tekirdağspor içinde güzel olacak” dedi.
Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler ise Destek veren herkese teşekkür ederek Bu arada Tekirdağspor’umuzu kendi sabit gelirleri ile nasıl ayakta tutarız düşüncesi ile projeler üretmeye başladık. Eski kulüp Başkalarımızdan Volkan Nallar ve Salih Canikli’nin girişimleri ile kulübümüze kazandırılan sahilde bulunan Tekirdağspor çay bahçesini aylık 25.000 TL bedel ile kiraladık. Yönetimimiz resmi başvurulan yaparak bu yer ile ilgili Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne müracaat ederek Ecrimisil’ini ödemiş ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine Su Abonesini yaptırmıştır. Fikir babaları sevgili kardeşlerimiz gazeteciler Ender Turan, Hakan Karaca ve Seral Barış olan “Tekirdağspor Yaşayacak” “Hedef 1 Milyon Stıcer” kampanyamıza başladık” dedi.
Yeni Kulüp Başkanı Mülahim Kuru ise Tekirdağspor’u şampiyon yapmak için mücadele edeceklerini ifade ederek; “ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, maddi ve manevi yönetimimizin tam arkasında olacak. Kendisine çok teşekkür ederiz. Tekirdağspor şehrimizin takımı. Birlik olacağızÖnceki tüm yöneticilerle beraber, El ele vereceğiz, omuz omuza. Hep birlikte, Sizlerin gayretleriyle, Allah’ın İzniyle bizim Tekirdağ sporumuzu hak ettiği noktalara getirip, Şampiyon yapacağız” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından yapılan kongrede tek liste olarak seçime giren iş Adamı ve Eski AK Parti İl Başkanı Mülahim Kuru Başkan seçildi.
Kongreye AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin’in yanı sıra delegeler katıldı.
Yapılan kongrede yönetim listesi şu isimlerden oluştu; Mülahim Kuru, Özkan Sobacıoğlu, Tarık Eski, Şahin Umur, Salih Tekin, Ali Kıral, Vecdi Yalnızoğlu, Ekrem Ökten, Seçkin Gülten, Fatih İşcan, Ercan Pehlivan, Münür Kılıç, Batuhan Kayın, Tuncay Özer, Sevilay Bozdoğan
Yönetim kurulu önümüzdeki günlerde yapacağı toplantı ile görev dağılımı yapacak.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.