Tekirdağ Manşet Gazetesi

MUHTEŞEM GECE

TÜFAD yine muhteşem bir organizasyona imza attı.
Daha önce açtığı kurslarla 90 Antrenörü Tekirdağ Futboluna kazandıran Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Tekirdağ Şubesi (TÜFAD), eğitim ordusuna katılan 30 yeni antrenör için sertifika töreni düzenledi.
Törende konuşan TÜFAD Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu, Tekirdağ’da görev yapan antrenörlerle büyük bir aile olduklarını söyledi.
Tekirdağ’da ki antrenörler gurur duyduğunu ifade eden Eroğlu, yeni katılan antrenörler birlikte Tekirdağ’da 220 kişilik aile olduklarını ifade etti.
Tekirdağ Amatör Futbol Federasyon Başkanı Mehmet Kaya ise Futbolda Antrenörlerinin önemine vurgu yaparak;” Futbolun sacayakları Antrenörler, Hakemler, ve saha görevlileridir. Biz bu şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Tekirdağ’da hep birlikte amatör futbolu daha iyi yerlere taşımak için mücadele ediyoruz. Antrenörlerimiz oyunculara futbolu öğretiyorlar. Antrenörlerimiz aynı zaman oyunculara doğruyu ve yanlışı öğreterek kutsal bir görev yapıyorlar” şeklinde konuştu.
Tekirdağ Futbol İl Temsilcisi Zafer Ögatlar ise yeni antrenörlere başarılar diledi.
TÜFAD Kırklareli Şube Başkanı Baki Koçer ise Futbolun ve çocuğun olduğu her yerde TÜFAD’ın olduğunu ifade ederek;” Tekirdağ TÜFAD Şubesi gurur duyulacak çalışmalara imza atıyor. Aramıza katılan yeni Antrenörlere başarılar dilerim” dedi.
Konuşmaların ardından yeni antrenör olan 30 Antrenöre sertifikaları Tekirdağ Amatör Futbol Federasyon Başkanı Mehmet Kaya, Tekirdağ Futbol İl Temsilcisi Zafer Ögatlar, TÜFAD Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu ve TÜFAD Kırklareli Şube Başkanı Baki Koçer tarafından verildi.
Gece de ayrıca Tekirdağ futboluna katkı veren ve Amatör Futbol sezonunda başarılı olan Antrenörlere de plaket verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.