c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Marmara Ereğlisi İlçe Başkanı Atandı

Marmara Ereğlisi İlçe Başkanı Atandı

Gelecek Partisi İl Başkanlığı Marmara Ereğlisi İlçe Başkanlığına Mehmet Ceyhan atadı.
Gelecek Partisi İl Başkanlığı Marmara Ereğlisi İlçe Başkanlığının kuruluşu ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Basın Toplantısında konuşan Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, Gelecek Partisinin kuruluş evraklarının tamamlandığında seçime girmeye hak kazanacaklarını söyledi.
Parti olarak bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini de ifade eden Nişancı, şunları kaydetti;” Yeni kurulan ilçelerle birlikte müracaatlarımızı yaptığımızda seçime girme hakkı kazanacağız. Gelecek Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkanlığını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettik. Sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin ardından esnaflarımızı ziyaret edeceğiz. Diğer ilçeleri de yavaş yavaş oluşturacağız.”
Çorlu ilçe Başkanı Çağrı Tanımaz ise Çorlu ilçe Başkanlığının yönetimini tamamladıklarını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;”Yönetimimizi genç ve dinamik bir kadrodan oluşturduk. Çarşamba günü Çorlu Kaymakamlığına Kuruluş evraklarımızı teslim edeceğiz. Binamızı tutarak tabelamızı astık. Çorlu’nun çöp olmamasıyla ilgili basın açıklaması yaptık. Bu konunun arkasında duracağız. Tüm çöpün Çorluya gelmesine de karşıyız. Tüm çöpün Süleymanpaşa’ya da gelmesine karşıyız. Çöple ilgili inşaat biter yetersiz kalması durumunda ikinci bir yapı olarak kurulabilir. Fakat burada yapılan İhalenin Süleymanpaşa’da kaldıktan sonra tekrar fesih edilerek Çorlu’ya paslanması doğru değil. Eğer Süleymanpaşa bu konuda yeterli kalmıyorsa 2. Bir tesis kurulması gerekiyorsa kabulümüzdür. Tüm pisliğin Süleymanpaşa’nın da kaldırmasına taraf değiliz. Bu adaletli bir şekilde yapılabilir. Süleymanpaşa’da yapılsaydı , yapıldıktan sonra yetersiz kalması halinde Çorlu’ya paslansaydı bunu kabul ederdik. Bunla ilgili Ne Büyükşehir Belediyesinden ne Süleymanpaşa Belediyesinden bir açıklama gelmedi.”

Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Arıcan da Demirli Çöplüğünün taşınmak istenmesiyle ilgili konuşarak;” Önemli olan tesisin Süleymanpaşa’da kalması yada Çorlu’da kalması değildir. Önemli olan kurulan tesisin daha sağlıklı olmasıdır. İstanbul gibi bir çok alanda çöp toplandığı zaman çevreye kötü koku yaymadan güzel tesisler yapılabiliyor. Önemli olan bu tesislerin yapılabilmesi için mücadele edilmesidir” dedi.
Kapaklı İlçe Başkanı Mehmet Çetin ise kuruluş içinde yakında resmi başvuru yapacaklarını söyledi.
Yeni atanan Marmara Ereğlisi Mehmet Ceyhan ise;” Ceyhan Gelecek partisi Bizim Geleceğimiz. Çalışmalara başladık. Kısa zamanda çok yol alacağımıza eminiz. İnşallah İlçemizin sorunlarını çözeceğiz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Gelecek Partisi İl Başkanlığı Marmara Ereğlisi İlçe Başkanı Mehmet Ceyhan’a yetki Belgesini takdim etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.