Tekirdağ Manşet Gazetesi

Maçlara Kar engeli

Sahanın karla kaplanması yüzünden alt yapı maçları iptal edildi. Zemin temizlenmezse A Takım maçları da oynanmaya bilir.
Salı günün yoğun kar yağışı özellikle Süleymanpaşa İlçesini olumsuz etkileri. Belediye ekipleri 1 günlük kar yağışının ardından hala kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.
Yoğun kar yağışından en çok etkilenen yerlerinden başında ise futbol sahaları yer aldı. 13 Kasım Sahası ve Karadeniz Sahası karla kaplandı. Gençlikspor İl Müdürlüğü çalışanları personel yetersizliğinden dolayı sahayı kardan temizleyemedi.
Maç takvimine göre13 Kasım Sahasında oynanması gereken Akçeşme Spor – Muratlı Halk Eğitimi Spor Aşağı Sevindikli Spor – Aslan Yıldız spor ve Tekirdağ spor – 100. Yıl Spor maçları zeminin karla kaplı olması yüzünden iptal edildi.
“A Takım maçları da ertelenebilir”
13 Kasım, Karadeniz 1 nolu ve Karadeniz 2 nolu sahalarının karla kaplı olması Pazar günü oynanacak maçları da riske attı
13 Kasım Sahasında oynanması gereken (Süper Amatör ),Karadeniz Gençlikspor- Muratlı Belediyespor, (1 Amatör) Çorlu Kültürspor – Vakıflar Güvenspor, (Süper Amatör ), Şarköyspor – Hayrabolu Bld.Gençlikspor
Karadeniz 1 nolu oynanması gereken (1 Amatör) Kazanderespor -Tekirdağ Adaletspor
Karadeniz 2 nolu oynanması gereken Ferhadanlıspor- Muratlı 1935 Spor maçları da ertelenebilir.
“Tekirdağspor maçı oynanabilir”
Süleymanpaşa’daki 3 sentetik sahanın tam aksine Namık Kemal sahası doğal çim saha konumunda bulunuyor. Toprak zeminin Kar’ı emmesinden dolayı şu anda Namık Kemal Stadında maçın oynanması için her hangi bir engel bulunulmuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.