c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

“Küllerimizden Yeniden Doğarız”

“Küllerimizden Yeniden Doğarız”

Demokrat Parti İl Başkan Süleyman Miran Demokrat Partisi Türkiye’nin en Büyük Partisi olduğunu söyledi.
Demokrat Parti İl Başkan Süleyman Miran Demokrat Partinin geleceği ile ilgili açıklama yaptı.
Demokrat Partinin 1946 yılından bugüne kadar geldiğini ifade eden Miran, şunları kaydetti;” Türkiye’nin her santimetre karesinde hizmeti vardır. Demokrat Parti zayıfladığı zaman Merkez sağ kaybolur. Merkez sağ kaybolunca tıpkı bugün olduğu Türkiye’de sıkıntılar baş göstermiştir. Bizim partimiz en kısa zamanda tekrar toparlanacaktır. Bizim partimiz kadar darbeye uğrayan başka bir parti yoktur. Biz her zaman küllerimizden tekrar doğduk. Biz yine küllerimizden doğacağız. 50 Yıldır politikanın içindeyim ve ben bunların hepsini yaşadım. Bu güne kadar büyük hizmetler verdim. Biz güçlenmedikten sonra Türkiye’de politik denge olmayacaktır. Demokrat Parti Türkiye’nin çimentosudur. Partimize teveccüh başlamıştır. Milletvekilleri gelmeye başladı. İleriye doğru daha iyi kadrolar oluşacak. İlk seçimde Demokrat Parti gücü ortaya çıkacaktır. Türkiye’de 400 bin’e yakın resmi üyemiz var. Türkiye üye sayısına göre 4. Partiyiz. Bizim en yakında eski günlerimize dönmemiz zor değil. Biz yaptığımız hizmetlerde Ülkemizi ve Halkımızı düşünürüz. Halkımız ekonomik olarak kötü durumdayken kimse başarıya ulaşamaz. Bunun için bizim için en önemli şey halktır.
“Türkiye’nin 1. Partisi olacağız”
Demokrat Parti’nin ilerleyen yünlerde tekrar 1. Parti olacağını da iddia eden Miran;” 2021 yılında erken seçim tahmin etmiyoruz. Ancak 2022 yılında bir seçim olabilir. Artık hükümet olan her şeyi tüketti. Artık Hükümet sonları oynuyor. Bu seçimlerde biz çok iyi yerlere geleceğiz. İktidar olamasak bile iktidar ortağı olabiliriz. Şu anda yüzde 4-5 civarında oyumuz var. Bizim için bunlar ölçü değil. Seçim döneminde hem üye sayımızı hem de oy yüzdemizi artıracağız. En kısa sürede 1. Parti olacağız. Yarım asırdır siyasetin içindeyim. Birçok görevlerde bulundum. Tekirdağ’a büyük hizmetler verdik” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.