Tekirdağ Manşet Gazetesi

Köfteci Selim 4. Şubesini Açtı

Tekirdağ Köftesi ile tüm Türkiye’ye nam salan Köfteci Selim 4. Şubesini açtı açtı. Açılışta Devlet Protokolü, Siyasi ve Sivil Toplum temsilcileri katıldı.
Köfteci Selim’in 1. Şubesi 100. Yıl Mahallesi Balans Sokak No:1/1 Süleymanpaşa adresinde Köfteci Selim 2. Şubesi Cedit Ali Paşa Mahallesi Işıklar Servis Yolu Altgeçit Yanı No:1 Marmaraereğlisi adresinde ve Köfteci Selim 3. Şubesi Atatürk Mahallesi Koca Seyit Paşa Caddesi No: 17 Süleymanpaşa adresinde hizmet veriyordu.
Tekirdağ köftesi ile tüm Türkiye’ye nam salan Köfteci Selim 4. Şubesini Tekirdağ’dan Çanakkale’ye giderken 12. Km’de Seymenli Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:158 Petrol Ofisi Saygıoğulları Petrol adresinde açtı.
Köfteci Selim, 1978 yılında başladığı katkısız, el ile yoğurulup dinlendirdikten sonra pişirilip servis edilen köfteleri üretmeye yeni şubede de devam edecek.
Şubenin açılışına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, CHP Tekirdağ İl Başkanı Özgür Taşmerdivenli, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Yakup Tantan, Oda Başkanları ve Köfteci Selim’in dostları katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.