Tekirdağ Manşet Gazetesi

Kıvanç aday adaylığını açıkladı

Eski Belediye Başkanı Salih Kıvanç, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Eski Şamgamlı Belediye Başkanı Salih Kıvanç Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı başarılı çalışmalar ile gönüllere taht kurmuştu.

Başarılı siyasetçi Salih Kıvanç bu kez Süleymanpaşa Belediye Başkan aday adaylığını düzenlediği basın toplatışıyla duyurdu.
AK Parti Süleymanpaşa İlçe başkalığında düzenlenen basın toplantısında konuşan İlçe Başkanı Şirzat Filiz, adaylık yarışında Salih Kıvanç’a başarılar diledi.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Salih Kıvanç ise konuşmasına kendisini tanıtarak başladı.
Şamgamlı Belediye Başkanlığı döneminde kısıtlı imkanlara rağmen güzel işler başardıklarını ifade eden Kıvanç, şunları kaydetti;”2008 yılına kadar İstanbul’da ticaret ile uğraştım. 2008 yılında Süleymanpaşa’ya yerleştim. 2009 yılında yapılan mahalli idareler seçiminde halkımızın teveccühü ile Hayrabolu ilçesi, Şalgamlı Beldesinde Ak Partiden Belediye Başkanı seçildim. Şalgamlı Belediyesi devir aldığımızda enkaz halindeydi. Gururla söylüyorum ki Belediye Başkanı olduğum dönemde canla başla çalışarak 5 yıl gibi kısa bir sürede bir çok projeyi alnımızın akıyla tamamladık ve halkımızın takdirini kazandık. Belediye Başkanlığımın sona ermesinden sonra cumhurbaşkanımızın talimatıyla Pendik belediyesinde Özel kalem Müdürü olarak 2 yıla yakın görev yaptım sonrasında Tekirdağ Gençlik ve Spor Müdürlüğünde görev yaparken geçtiğimiz Mart ayında emekli oldum.
Süleymanpaşa İlçesimize tecrübe ve birikimlerimle hizmet etmek için ben de varım diyorum, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesinde meşalesini yaktığı Ak Parti Belediyeciliğini sizlere anlatmama gerek yok, sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği yolda durmadan dinlenmeden Tekirdağımız için Süleymanpaşamız için hizmet etmeye hazırım. “Aşk ile koşan yorulmaz” demiş üstad Neşet Ertaş bizlerde aşk ile koşmaya hazırız. Türkiye Yüzyılımızın yeniden yazıldığı bu günlerde, Partimin güçlü ve tecrübeli kadroları ile Cumhur İttifakımızın ilkeli vizyonu ve misyonu ile Süleymanpaşamızı Yaşanabilir, güvenli bir şehir olması için, hayat standartlarını yükseltmek için, halkımızın duasını almak için hedefimize yürümeye hazırım. Biz dertliyiz, ülkemiz için milletimiz için dertliyiz, Şehrimizin değerlerini çok iyi biliyorum, esnafımızın, çiftçimizin, memurumuzun, işçimizin sıkıntılarını dertlerini biliyoruz ben bu şehire hizmetkar olmak için hazırım.
Süleymanpaşa ilçemizin geleceğini Ak Kadrolarla birlikte inşa edeceğiz, Hak ve Hukuka riayet edeceğiz, Allah Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı için en güzel en iyi hizmeti kim yapacaksa onu nasip etsin diyorum, hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.