c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

İYİ PARTİ 3. YAŞINDA

İYİ PARTİ 3. YAŞINDA

İYİ Parti’nin 3. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu.
Tarihi valilik binası önündeki çelenk sunma törenine İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya ve partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan törende Atatürk anıtına çelenk sunuldu.
‘İYİ PARTİYİ MİLLET ÇAĞIRDI’
İYİ Parti’nin umut olduğunu ifade eden Alkaya, “Bugün 3. Yılımızı kutluyoruz. Partimiz 3 yaşında olmasına karşılık fikirleri mazide olan atiyiz. Fikirlerimiz binlerce yıldır tarihin imbiğinden süzülerek bu günlere gelmiştir. Fikirlerimizin kaynağı Orhun anıtlarıdır, Alparslandır, Fatihtir, Büyük Atatürk tür. Fikirlerimiz ve partimiz milletimizle birlikte sonsuza kadar yaşayacaktır. İYİ Parti bir ajandadan, bir kariyer planından, ya da küçük hesaptan doğmadı. İYİ Parti’yi millet çağırdı, millet istedi. İYİ Parti böyle kuruldu. Biz, geleceğin Türkiye’sinin şekillendiği, umutların yeşerdiği, hikâyelerin anlatıldığı, aşkların, sevdaların, merhametin, adaletin, bilimin, felsefenin, irfanın ve sanatın yeniden yeşerdiği cennet vatanımızı ve onun üzerinde mutlu Türk milletinin layık olduğu bir yönetim anlayışına ve geleceğe emin bakan insanımıza moral olduk, olacağız” dedi.
‘SELANİKLİ YETİM MUSTAFA’YA HAKARET EDENLERİ KORUDUĞUNUZ İÇİN KAYBEDECEKSİNİZ’
İYİ Parti’nin yenilmez denilen partileri yendiğini aktaran Alkaya, “İYİ Parti, kurulduğu günden beri heyecanını, iddiasını ve idealini hiçbir zaman kaybetmemiş olan heyecanlı insanların topluluğudur. İnanıyorum ki; bugünden yarına, yarından da öbür güne taşıyacağımız kutlu bir davanın neferlerisiniz. İşimiz kolay değil ama zor da değil. Meydanlarda yenilmez naraları atan AKP yerel seçimlerde adeta tuş oldu. Yapılacak ilk seçimde de İktidarı da belediyeler gibi kaybedecektir. Çünkü AKP kaybetti ve kaybetmeye devam edecek. Neden mi? Yola çıkış hikayenize ihanet ettiğiniz için kaybedeceksiniz. Siz; “İtibardan tasarruf olmaz” diyen kibiriniz yüzünden kaybedeceksiniz. Siz; parmağınızda taşıdığınız servetlerinizin yerini karun hazineleri aldığı için kaybedeceksiniz. Siz; kendinizi yenilmez sanıyordunuz, ekranlarda yaydığınız güç, topladığınız kalabalıklar, tehditleriniz ve en çok ta hakaretleriniz yüzünden kaybedeceksiniz. Siz; ülkemizin kurtarıcı ve kurucuları olan, Selanikli yetim Mustafa ve arkadaşlarına sürekli hakaret edenleri koruduğunuz için kaybedeceksiniz. Siz; muhafazakar, size samimiyetle sarılan mütedeyyin insanlarımıza hayal kırıklığı yaşattığınız için kaybedeceksiniz. Siz; kısacası yola çıkış hikayeniz olan mazlumların sesi, güçsüzlerin savunucusu, adaletin timsali Mekkeli Yetimin yolundan saptığınız için kaybettiniz ve kaybetmeye mahkumsunuz. Milletimiz artık yalnız değil, kimseye de mecbur değil ve bu çürümüş düzenin artık gerçek bir alternatifi var. Bunun iyi parti olduğunu artık herkes görüyor. İYİ Parti; Enflasyon, hayat pahalılığı hak ve hukuksuzluk altında ezilenlerin, yanlış ekonomik politika, yanlış eğitim sisteminden şikayet edenlerin yeridir” diye konuştu.
‘İYİ Kİ DOĞDUN İYİ PARTİ YAŞ GÜNÜN KUTLU KUTLU OLSUN’
İYİ Parti’nin umut ve çare arayanların toplanma yeri olduğunu aktaran Alkaya, “İYİ Parti; yanlış dış politika, yanlış Suriyeli mülteci politikaları nedeniyle mağdur olanların, haksızlığa uğrayanların bu kötü gidişten kurtulmak için umut ve çare arayanların toplanma yeridir. İYİ Parti; Şu anda tek adamla yönetilen ülkemizde, tek adamlığa karşı en sağlam duruşun merkezidir. İYİ Parti ivmesi ve momentumu en yüksek partidir. Bu nedenle Sıranın bizde olduğunun farkında olarak çok çalışacağız. Gecemizi gündüzümüze katarak mutlaka başaracağız. Öncelikle İYİ partiyi Tekirdağ da iktidar yaparak Türkiye iktidarının yolunu açacağız. Tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma bu kutlu yürüyüşte başarılar dilerim. Bu kutlu yürüyüşte ayağınıza taş değmesin Allah yar ve yardımcımız olsun. İYİ ki doğdun İYİ Parti. Yaş günün kutlu kutlu olsun” diye sözlerini tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.