c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

İlk Mezunlar Bir Araya Geldi

İlk Mezunlar Bir Araya Geldi

50. yıl Orta okulundan ilk olarak 1976 yılında mezun olan öğrenciler bir araya geldi.
50. yıl Orta okulundan ilk mezunlarını 1976 yılında verdi. O dönem mezun olan öğrenciler 44 yıllık aradan sonra Manzara Restoran bir araya geldi.
Mezun buluşmasına Ali Yıldız, Deniz Üzümcüler, Hatice Korasan, Necmi Pipamar, Kemal Nazır, Hasan Gürbüz, Şerif Kaçar, Ayhan Kılıç, Hüseyin Altın, Serpil Çeltik ve Ender Koçan katıldı.
Mezunlar adına konuşan Ali Yıldız her zaman 50. Yıl Ortaokulu büyüyerek bu Ülkenin varlığı içerisinde yer almaya çalıştıklarını söyledi.
Atatürk sevgisi ile büyüdüklerini ifade eden Yıldız, şunları kaydetti;” Biz bu yüzden Mustafa Kemal Paşa’yı, Atatürk’ümüzü halen severiz. Biz istiklalimize bu yüzden çok düşkünüzdür. Biz 50.Yıl ortaokulunda okumanın verdiği gururla Cumhuriyetin sonsuza kadar sahipçisi ve takipçisi olacağımıza söz verdik ve bugüne kadar olduğu gibi sözümüzde daima duracağız. Hepimiz birbirimizden 44 yıldır kopuktuk. Ancak bu buluşmaların bundan sonra da devamını getirmeye çalışacağız. Bugün burada sınıf arkadaşlarım ile buluşmaktan dolay, Son derece mutluyum. Kalbim pır pır atıyor. Çok mutluyuz. Şuan kendimi çocuk gibi hissediyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.