c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

HÜKÜMET CADDESİ NE OLACAK

HÜKÜMET CADDESİ NE OLACAK

Hükümet Caddesinin çift şerit olup olmamasıyla ilgili iki Belediye Başkanı Bir birine düştü.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak bu yolun çift şerit olmayacağını söyledi.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise Hükümet Caddesini çift şerit yapmak için gerekirse eylem yapacaklarını ifade etti.
Hükümet Caddesinin çift şerit olup olmamasıyla ilgili Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel fikir ayrılığına düştü.
İki belediye başkanı da Hükümet Caddesi ile ilgili gazetemize açıklama yaptı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak açıklamasında Yolun çift şerit olma şansının olmayacağını belirterek;” Alternatif yol bitmek üzere. Hükümet caddesine paralel bir yol yapıyoruz. Bu yol bittiğinde Hükümet Caddesinin çift şerit olmasına gerek kalmayacak” dedi.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise yolun çift şerit olmaması halinde esnafı eylem yapmaya davet edeceklerini ifade ederek;” Esnafımız hükümet caddesinin çift şerit olmasını istiyorsa esnafımızı yürüyüşe davet edeceğiz. Yürüyüşü de kabul etmezse kepenk kapatmaya gideceğiz. Bunu da kabul etmezse farklı yollara başvuracağız. Vatandaşın istediğine rağmen diye bir şey tanımıyoruz. Bu Vatandaşın Demokratik hakkıdır. Süleymanpaşa’da yaşayan esnafımız, Beni Belediye Başkanı olarak görmek istedi. Kadir Albayrak Büyükşehir’in Belediye Başkanı ama Süleymanpaşa’da alınacak kararlar, Süleymanpaşa’da yaşayan halkındır. Dolasıyla halk bunu istiyorsa Kadir Başkan bunun önünde durmaz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.