c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Günay, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı Kutlu Olsun”

Günay, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı Kutlu Olsun”

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100.yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Günay, “İstiklal mücadelemizin sürdürüldüğü en zorlu günlerde doğan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin; milli birliğin, milli mutabakatın, milli egemenliğin en somut tecellisi olduğu, Türk Milletimizin tarihinde yeni bir dönemin başlangıcı olan, devletimizin temellerinin atıldığı, milli kurtuluş savaşımızın Büyük Millet Meclisi tarafından yürütülmeye başladığı günün 100. yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlık teminatının çocuklar olduğunu her fırsatta dile getiren Ulu Önder Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı böylesine önemli bir günü sevgili çocuklarımıza bayram olarak armağan etmesi, geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımıza duyduğu sevgi ve güvenin bir göstergesidir. Bir taraftan Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, egemenliğin ilan edildiği gün, diğer taraftan yarının büyükleri, geleceğin garantisi çocuklarımız için bir şenlik olan 23 Nisan’ı Yüce Türk Milletine hediye eden Ulu Önder Atatürk’e, silah arkadaşlarına, aziz şehitlerimiz ile gazilerimize şükran ve minnet duygularımızı bir kez daha yineliyor 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın milletimize kutlu olmasını diliyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.