c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Fidanlara Can Veren Çalışma

Fidanlara Can Veren Çalışma

Ergene Belediyesi daha önce ilçe genelinde ekmiş olduğu fidanların daha iyi yetişmesi için yüksek kalitede gübreleme çalışmasında bulundu.
Ergene’de gelecek adına yeşil bir çevre oluşturmak için İlçe genelinde dikmiş olduğu fidanların bakımını yapan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı park ve bahçelerde ki ekipler önce ki gün ekilen fidanların daha iyi yetişmesi için yüksek kalitede gübreleme çalışmasında bulundu. Doğasına ve çevreye her zaman sahip çıkan Ergene Belediyesi zamanla gelişip büyüyecek fidanların ardından daha yeşil bir Ergene oluşturacak.
Çevresine, Doğasına Sahip Çıkan Geleceğine de Sahip Çıkar
Gelecekte ilçemize nefes aldıracak ve görsel zenginlik katacak olan fidanlarımızın bakımlarını yapmaya devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Doğaya ve yeşile sahip çıkan çevre dostu belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha yeşil, daha güzel bir Ergene sloganıyla gelecek nesillere daha yeşil bir kent bırakmak için ilçemizin muhtelif yerlerine dikmiş olduğumuz fidanlarımızın ekiplerimiz tarafından gübrelemesi yapıldı. Ergene ilçemizin her köşesinde vatandaşına nefes aldıracak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevresine, doğasına sahip çıkan geleceğine de sahip çıkar. Halkımızla birlikte ilçemize daha fazla fidan dikerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha yeşil bir Ergene bırakmalıyız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.