Tekirdağ Manşet Gazetesi

DEVA PARTİSİNDEN ESNAF ZİYARETİ

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı ve Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, Hükümet caddesi üzerinde ve Altınova mahallesinde saha çalışması gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen saha çalışmasına Milletvekili Cem Avşar’ın yanı sıra, İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan ve partililer katıldı. Esnaf ziyareti sırasında Hasan Ali Yücem Meydanında gazetecilere açıklama yapan DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Cem Avşar, ”Geziyoruz, vatandaşlarımıza DEVA Belediyeciliğini anlatıyoruz.” dedi.

HÜKÜMETE SARI KART GÖSTERMEMİZ GEREKİYOR

Esnaf ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Avşar, ”Bugün teşkilatımızla beraber bir esnaf ziyareti programımız var. Bildiğiniz gibi yerel seçimlere 2 ay kaldı. Dolayısıyla biz genel anlamda bütün adaylarımızı hazırlayıp sahaya çıkarttık. Yerel seçim çalışmalarımızı başlatıyoruz. Her yerde aynı bizim bugün burada yaptığımız gibi hem sayın genel başkanımız hem teşkilatlarımız sahadayız. Vatandaşa alternatifi anlatıyoruz, belediyecilik anlamında ki DEVA Belediyeciliği vizyonumuzu anlatıyoruz.” dedi.

ESNAF OZAN VARAN’I TEBRİK ETTİ ;

DEVA Partisi Genel merkezinden henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen, saha çalışmaları sırasında Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan VARAN’ı vatandaşların tebrik etmesi dikkatten kaçmadı. Deva Partisi Tekirdağ Milletvekili Cem Avşar ” önümüzde ki hafta büyükşehir ve diğer ilçelerin tamamını açıklayacaklarını. Tekirdağ özelinde bir ittifak olmayacağını belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.