Tekirdağ Manşet Gazetesi

DEVA GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI TEKİRDAĞ’da.

Tekirdağ da kısa bir süre önce atanan il Başkanı Hasan Çebinin Teşkilat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Demokrasi ve Atılım partisinin Genel başkan yardımcıları yaklaşan ilçe ve il kongreleri öncesinde il başkanlık binasında il yöneticileri ile buluştu.Genel başkan yardımcıları Burak Dalgın ,Ahmet Ergin ve Mkyk üyesi Tekirdağ il koordinatörü Metin Gürcan il başkanlık binasını gezdi ve şu açıklamalarda bulundu.
Tekirdağ her parti için olduğu kadar bizim için de çok önemli,Trakya’nın kalbi, çok fazla ilgi gördüğümüz aydın çağdaş,Atatürkçü cumhuriyetçi gençlerin bulunduğu bir yer. Bu sebeple bu bölgedeki çalışmaları yakından takip ediyoruz ve destekliyoruz. Sn başkanımız Çebi’nin her davetinde biz burada olup sahada çalışmaktan mutluluk duyarız.
İl başkanı Hasan Çebi de teşkilat çalışmaları hakkında şu açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar 9 ilçede il başkan adaylarımızı tespit ettik 5 ilçemizde atamalarınızı yaptık 4 ilçemiz de ise aday arkadaşlarımız belirledik en kısa süre de atamalarımız yağacağız. Atanan ilçelerimizin Kongre hazırlıkları tamamlandı Ekim ayı içerisinde hepsini tamamlayacağız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.