Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Bütçenin yüzde 70 lik kısmını depreme ayıracağım”

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Engin Gül, Belediye Başkanı seçildiği takdirde bütçenin yüzde 70’ni deprem ile ilgili çalışmalara ayıracağını söyledi.

AK Parti Sülemanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Engin Gül Tekirdağ Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Canikli’nin hazırlayıp sunduğu Trakya’da Spor Manşet Ekstra canlı yayın programına konuk oldu.
AK Parti Sülemanpaşa Belediye Başkanı Engin Gül Canlı yayında seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
İlk olarak kendisini tanıtarak programa başlayan Gül, şunları kaydetti; 1999 yılından beri mali Müşavirlikte uğraşıyorum. Daha önce AK Parti Süleymanpaşa ilçe Başkanlığında Ekonomi İşleri Birim Başkanlığı yaptım. Daha sonra Milletvekili Aday Adayı oldum. Şimdi ise AK Parti’den Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıkladım. Beni aday gösterirlerse Partimle beraber inşallah Belediye Başkanı olurum. Tekirdağ Halkına hizmet etmeyi çok istiyorum.”
“Tekirdağ’ın en öncelikli konusu Depremdir”
Tekirdağ’ın en öncelikli konusu Depremdir. Depreme dayanıklı yapılar yapılması gerekiyor. Çürük binaların yıkılarak kentsel dönüşüme geçmemiz gerekiyor. Depremin nerede yakalanacağınızı bilemezsiniz. Tüm siyasetçilerin deprem konusunu ön plana alması gerekiyor. Eğer belediye başkanı olursam imkan verilirse bütçenin yüzde 70 lik kısmını depreme ayıracağım. İnsan hayatından daha değerli bir şey yok. Bende buna göre projeler üreteceğim.

“Gençleri spora yönlendirmeliyiz”

Eğer gençlerimizi tütün ürünleri ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spor tesislerimizin daha fazla olması, Özelikle Tekirdağspor’un profesyonel kişilerce yönetilerek üst liglerde yer almasıyla gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarabiliriz. Gençleri fiziksel ve ruhsal sağlıklarını korumak için spora yönlendirmeliyiz.

“Olmazla iş yürümez oluruna bak”
Marmara bölgesinde bir çok il ve ilçede hizmet ediyorum. Hiçbir zaman bir problem karşısında hayır olmaz demem. Çözümü bulmaya çalışırım. ‘Olmazla iş yürümez oluruna bak’ diye bir slogan ürettim. Benim prensibim olmazla iş yürümez. Bunu yapmak için yasal her türlü yola başvururum. Olmayan bir işi ne az zararla kurtarmak için çalışırım. Süleymanpaşa’da su sorununu çözmek için çalışacağım. Her vatandaşın ulaşabileceği projeler yapmak lazım.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.