Tekirdağ Manşet Gazetesi

“AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASI YAPTI”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, belediye başkan adayları için Temayül yoklaması yaptı.
Des Otel’de yapılan temayül yoklamasına bin 180 delege elektronik ortamda il genelinde 80 Belediye Başkan aday adayı için oy kullandı.
Temayül yoklaması ile ilgili AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel açıklama yaptı.
Yüksel açıklamasında, Parti delegelerine elektronik sistem üzerinden ‘ Belediye Başkanı Kimi Görmek istersiniz’ şeklinde soru sorulduğunu söyledi.
İnternet üzerinden yapılan oylamayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takip edildiğini ifada eden İl Başkanı Yüksel, şunları kaydetti; “ Büyükşehir’e 4 aday adayımız var. İl başkanlığımızda Milletvekilleri ve aday adaylarının da bulunduğu bir toplantı yapacağız. Büyükşehir ay sonu yada Aralık ortalarında açıklanabilir. İlçe Belediye Başkanları ise Aralık ortasında açıklanabilir. İl ve ilçe Belediye Başkanlarımızın Cumhurbaşkanımızın talimatına göre hareket ediyor. Temayül yoklamalarına girmiyor. Görevde olan başkanların 1 Aralık tarihine kadar vakti var. Tekirdağ’da da değişim ile gelişim rüzgarına ihtiyacımız var. İl genelinde ailece bir yere gidecek bir yer sayamazsınız. Bizi A sosyal olmaya mahkum ettiler. Bizim dediğimiz her şeye karşı çıktılar. Şehrin tüm sorunlarımızı kendi kendimize çözebileceğimizi biliyoruz. Yapılacak genel seçimlerin Tekirdağ’ın kaderini etkileyeceğini bir fırsattır. AK Parti Belediyecilikte kendini kanıtlamış siyasi bir partidir. Yapılacak genel seçimlerde halkımızdan, Büyükşehir ile 11 ilçe belediyesini bize emanet etmelerini, bunun karşılığını alacaklarını ifade ediyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ