c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Acar Gean 35 yılını kutladı

Acar Gean 35 yılını kutladı

Acar Gean Ev Teknolojileri Diş.Tic Ltd. Şti. kuruluşunun 35.yılını düzenlediği etkinlikle kutladı.
Sattı Kaliteli ürünler ve sosyal sorumluluk projeleri ile Tekirdağ’a damga vuran Acar Gean Ev Teknolojileri Diş.Tic Ltd. Şti. kuruluşunun 35. Yılını düzenlediği parti ile çalışanları ve dostlarıyla kutladı.
Etkinlikte konuşan Şirket Yöneticisi Yeliz Türüdü şirketin 1987 yılında Ahmet Acartürk tarafından Tarihi Rüstempaşa Çarşısında Acar Pazarlama Limited Şirketi olarak Simtel Yazar Kasa Bayisi olarak kurulduğunu söyledi.
Şirketin daha sonra Beyaz eşyaya yoğunlaştığını ifade eden Türüdü, şunları kaydetti;” Acar giyim 1987 yılında Ahmet Acartürk tarafından Tarihi Rüstempaşa Çarşısında Acar Pazarlama Limited Şirketi olarak Simtel Yazar Kasa Bayisi olarak kuruldu. Geçen zaman içinde beyaz eşya şirketine yoğunlaşan şirketimiz buna ek olarak eğitim gıda ve inşaat gibi alanlarda ticaret hayatına devam etmiştir. Ahmet Acatürk’ün 2018 yılında beklenmeyen vefatı ile bayrağı kızları simens ve uğur bayilikleri ile yollarına devam kararını almıştır. Şirketimizin adı yeni düzene uygun kurumsal kimliğimizle irintli Acar Ev Teknolojileri Dış Ticaret LTD olarak devam etmektedir. Halı hazırda Hürriyet Köprübaşı ve Şarköy mağzalarımızda devam etmekteyiz. Şirketimizdeki tüm kadın yöneticiler Kadın emeğine değer katmak adeta vizyonumuzdur. Ahmet Acartürk’ün çok sevdiği Rüstempaşa Çarşısında çok sevdiği çocuklar için Halk Kütüphanesi ve 16 yaş üstü kız çocukları için Meslek Edindirme projeleri ile sosyal sorumluluklarına devam edeceğiz.”
Acar Gean Ev Teknolojileri Diş.Tic Ltd. Şti. Gülçin Acartürk ise katılan herkese teşekkür ederek;”Heyecanımızı paylaştığınız ve yanımızda olduğunuz için binlerce kez teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.