5’nci günde pusetine kavuştu!

Doğuştan Serebral Palsi hastalığıyla mücadele eden Esila için hayırseverler seferber oldu. Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği’nin önderliğinde başlatılan kampanyaya, Kocaeli Performans 41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Derneği’nden Gültekin Gülmez ve İstanbul’dan adını paylaşmak istemeyen bir hayırseverin de katılmasıyla birlikte Esila’nın ihtiyacı olan özel donanımlı puset için gereken miktar 5 günde toplandı.

Tekirdağ’da “Destek Ol Gerçek Olsun” sloganıyla başlatılan, Serabral Palsi hastası Esila için üç ilden derneğin katılımıyla beş gün içerisinde 9 bin TL toplanarak, hedeflenen miktara rekor sürede ulaşılmış oldu.

Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği, Gültekin Gülmez ve adının paylaşılmasını istemeyen bir hayırseverin desteğiyle kısa sürede toplanan bağışlar sayesinde özel donanımlı pusetine kavuşma fırsatı yakalayan Esila’nın, puseti cuma günü teslim alması hedefleniyor.

Başkan sosyal medyadan mutluluğunu paylaştı
Hedeflenen bağışın kısa süre içinde toplanmasından dolayı mutluluğunu sosyal medyada paylaşan Süleymanpaşa Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Şerife Türüdü, “Destek Ol Gerçek Olsun” dedik ve yaklaşık 5 gün gibi kısa sürede onun ihtiyacı olan özel donanımlı pusetimizi alabilmek için 9 bin TL meblağı güzel yürekli, duyarlı ve en önemlisi de hiç tanımadığımız, bir sözümüzle, ya da sosyal medyadan görüp destek olan herkese sonsuz teşekkürler.

10 TL gönderenden de 2 bin TL gönderenden de Allah razı olsun” açıklamalarında bulundu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.