Tekirdağ Manşet Gazetesi

Yüksel Müjdeyi Verdi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Ankara Ziyaretinden yatırımlarla döndü. Yatırımları sosyal medya hesabından paylaştı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Ankara’da bir dizi ziyaretlerde buldun. Ziyaretler sonrası Bakanlıklardan aldığı yatırımları sosyal medya hesabından açıkladı.
Başkan Yüksel paylaşımında şu ifadelere yer verdi;” Cumhurbaşkanız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve şehrimiz için varlığı çok büyük bir kazanç olan Tekirdağ Milletvekilimiz – TBMM Başkanımız, Kıymetli büyüğüm Prof. Dr. Mustafa Şentop hocam başta olmak üzere; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum’a, Milli Savunma Bakanımız Sn. Hulusi Akar’a, Bakan Yardımcımız Fatma Varank’a; Tekirdağ Milletvekillerimiz Sn. Mustafa Yel ve Sn. Çiğdem Koncagül’e, Süleymanpaşa’da yaşayan tüm hemşehrilerimiz adına can-ı gönülden teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bugün Meclis Başkanımızın yaptığı görüşmeler neticesinde;
1 Aydoğdu mahallemizden başlayacağımız Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında, 500 Dairelik Kentsel Dönüşüm Projesinin yer tahsisi TOKİ’ye, Milli Savunma Bakanlığımızın muvafakatıyla gerçekleşti. Allah’ın izniyle derhal proje çalışmalarımıza başlıyoruz.

2 Süleymanpaşa’mızda yıllardır sıkıntısını yaşadığımız Küçük Sanayi Sitesi, ihtiyacımızın bir kısmını karşılamakla birlikte, eski dükkanların dönüşümüne olanak sağlayacak 481 İşyeri, 1 Adet İdari Binanın ihalesi 26 Ağustos 2022 olarak açıklandı. Allah nasip ederse, kışa girmeden temelini hep birlikte atacağız.

3 Süleymanpaşa’mızda yapım çalışmaları hızla devam eden Trakya’nın En Büyük Millet Bahçesi projesinde, yer almasını istediğimiz ilave yatırımlar kabul gördü…

Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun…

Yükselen Bir Süleymanpaşa İçin, Durmadan, Yorulmadan, Aşkla Çalışmaya Devam!”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.