Tekirdağ Manşet Gazetesi

YÜKSEL: “GÖNÜLDEN ÜRETEN, ÜRETKEN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti ve MHP’li Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları, düzenlenen kahvaltılı toplantıda basına tanıtıldı.
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Restoranı’nda gerçekleyen tanıtım toplantısında konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, proje ve hedeflerini anlatarak, CHP’li Büyükşehir ve Süleymanpaşa Belediye Başkanlarına yüklendi. Süleymanpaşa’nın 1 Nisan tarihinde, 10 yıl aradan sonra yeniden AK Parti hizmet belediyeciliği ile tanışacağını vurgulayan Yüksel, belediye personellerine “kolkola devam” teminatı, 11 bin işsize iş garantisi verdi.
Cumhur İttifakı’nın AK Parti ve MHP il, Süleymanpaşa ilçe başkanları ile teşkilat mensuplarının katıldığı toplantıda, belediye meclis üyesi adayları tam kadro katıldı.
AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşad Sungur’un selamlama konuşmalarının ardından açış konuşmasını AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru yaptı.
“Allah Tekirdağ’a bütün güzellikleri bahşetmiş, güzel insanlar da var ama bir araya gelememişler.” diyen Kuru, Mestan Özcan ve Cüneyt Yüksel’in, 31 meclis üyesi ile birlikte Süleymanpaşa’yı Avrupa’nın en güzel şehri yapacağına inancının tam olduğunu söyledi.
Kuru, şöyle devam etti: “Ben bütün dünyayı gezdim. Türkiye’den güzel bir ülke yok. Süleymanpaşa’mız da keza güzel bir şehir ancak bu güne kadar projeleri eksik kalmış. Ben projeleri gördüm. Hepsi çok iddialı. Şehrimiz için o kadar güzel projeler var ki, Allah’ın izniyle sizlerin sayesinde Türkiye’nin en güzel modern turizm şehri olacağız inşallah. Gece gündüz çalışacağız, 1 Nisan’da başaracağız ve başarıyı birlikte kutlayacağız.”
Daha sonra söz alan Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, “üreten ve çalışan bir belediye olacağımız bu kadrolardan belli. Cumhur İttifakı’na yakışan bir belediye meclis üyesi listesi oluştu. Allah’ın izniyle 1 Nisan itibariyle kolları sıvayarak yollara düşeceğiz. Ben ekibime şimdiden başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Yüksel, “Az çok benimle birlikte çalışan arkadaşlarım bilir. Kolay kolay yorulma bilmem, geceymiş gündüzmüş, uykuymuş bilmem. Yeter ki yapılacak bir iş olsun. Bizi beş yıl boyunca uykusuz günler uykusuz geceler bekliyor. Neden? Çünkü biz milletimize bir söz verdik. (Gönülden üreten bir belediye başkanı ve ekibi olacağız.) dedik. İşte bu sözü yerine getirebilmek ve o gönülden üreten ve üretken bir belediye başkan olabilmek için, ciddi anlamda mesai harcamak gerekiyor. Belediyeciliği sadece çiçek, böcek, heykel olarak görmemek gerekiyor; bu şehrin ciddi anlamda eksikleri ve ihtiyaçları var. Bunu hep birlikte görüyor ve yaşıyoruz. Bu şehri bugün gelip gören, 2024’te geldiğinde tanıyamayacak. Her şeyden önce bizim şehrimizde yaşayan insanların, yaşadığı yerde karnını doyuruyor olması gerekiyor.” dedi.
“VATANDAŞAMIZIN KANAYAN YARASINA MESTAN ÖZCAN MERHEM OLDU”
Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Süleymanpaşa’mızı, sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet sektörünün merkezi ve Trakya’nın kalbi olarak bilinen bir kente dönüştürmeyi arzuluyoruz. Projelerimizi buna göre hazırladık. Allah nasip ederse biz bu projelerle birlikte ve gördüğünüz (belediye meclis üyesi adayı) ekibimizle birlikte önümüzdeki beş yıl içinde, en önemlisi de Büyükşehirde, Sayın Mestan Özcan başkanımızla birlikte bu şehri çok daha farklı bir yerlere taşıyabileceğimizi göstermemiz gerekiyor. Öyle bir büyükşehir düşünün ki 1,5 katrilyon devasa bütçesi olacak; (ben vatandaşlarımız somut bir örnekle ifade etmek istiyorum.) bu parayla her yıl 15 tane Naip Barajı yapılabilir. Biz, AK Parti hükümetleri döneminde, Naip barajını 100 trilyon TL’ye yaptık. Bu rakama kamulaştırma bedeli de dahil. Yani, Sayın Kadir Albayrak’ın her yıl 15 tane Naip Barajı yapabilecek bir bütçesi var. Ancak böyle bir bütçeye sahip büyükşehir belediyesinin, sizlerin de malumu olduğu üzere, 11 ilçemizde 1 milyon 50 bin vatandaşımızın yararına olan bir hizmet yok. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mestan Özcan’a huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı ve Allah nasip ederse 1 Nisan’dan itibaren kurulacak ilk mecliste, Süleymanpaşa’mızın ve 11 ilçemizdeki su bedellerini %50 düşüreceğini söyledi. Öyle bir hale geldik ki, Süleymanpaşa’mızın 59 kırsal mahallesinde ve 14 merkez mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın elektrik faturalarıyla su faturaları aynı gelmeye başladı. Elektriği hangi şartlarda temin ettiğimizi biliyorsunuz. Nerelerden nasıl alındığını, yatırım ve işletme maliyetlerinin son derece yüksek olduğunu… Elektrik üretimi ile ilgili hükümete yüklenenler, yılda 15 baraj yapabilecekleri bütçeye sahip olmalarına rağmen, en ufak bir su yatırımı yapmamış ve elektrikle su faturaları aynı gelmeye başlamış. Bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın derdiyle dertlenen bir büyükşehir belediye başkan adayımız var çok şükür. Su konusu, hepimizin kanayan yarasıydı. Süleymanpaşa Belediyesi’nin yıllık gelir bütçesinin 150 milyon TL, giderlerinin ise 180 milyon TL. olduğunu işaret eden Yüksel, belediyeye ait tarlaların bir bir satıldığını söyledi.
Tarlaların satılmasına ilişkin yapılan pazarlıklarından haberdar olduklarının altını çizen Yüksel, “Allah korusun, bir dönem daha belediyeyi kazanmaları halinde neler yapabileceklerini de biliyoruz. Hayrabolu ve Malkara’daki örnekler çok aşikar. Belediyeye devredilen tarlaların hepsini sattılar. şimdi sıra Süleymanpaşa’ya geldi. Yetmedi; hükümetin kanunla verdiği %4 maaş farklarını veremez hale geldiler. Daha da ilginci, maaş ödeyemez hale geldiler.” Diye konuştu.

“SIFIR BORÇLA KURULAN BELEDİYEYİ BORÇ BATAĞINA SÜREKLEDİLER”

Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi’nin 2014 yılında ‘sıfır’ borçla kurulduğuna vurgu yaparak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Öyle bir belediye düşünün ki, 141 milyon TL. eline bütçe verilmiş, sıfır borçla kurulmuş bir belediye bugün, 75 milyon TL borç batağına sürüklenmiş, maaş ödeyemez hale gelmiş, personelini kapıya koymak için binbir tane entrika çevirir hale gelmiş durumda.” dedi.
“KİMSEYİ SOSYAL MEDYADA KARŞIT GÖRÜŞÜ BEĞENDİN DİYEREK İŞTEN ATMAYACAĞIZ”
Büyükşehir ve Süleymanpaşa belediyelerinde, çalışanların sosyal medya hesaplarındaki paylaşım ve beğenilerine göre işten çıkarmaların yaşandığını anımsatan Yüksel, aynı politikanın kendileri üzerinden bir tehdit unsuru olarak güdüldüğünü söyledi.
Her iki belediye başkanına da konuyla ilgili göndermede bulunan Yüksel, şunları söyledi: “Utanmadan arlanmadan (biz gidersek sizi işten çıkaracaklar) diyerek belediye personeline tehditvari bir yaklaşım sergilemekteler. Bütün belediye personeli kardeşlerimize sesleniyorum ve Allah şahidim olarak söylüyorum ki, biz 1 Nisan’dan itibaren belediye geldiğimizde kolkola çalışacağız. Hiçbir şekilde tehdit gütmeden, hiçbir şekilde (benim sosyal medyamı beğenmezsen seni kapının önüne koyarım) demeden biz bu şehri beş yıl boyunca beraber yöneteceğiz. Her kim ki yaptığı işi doğru yapıyorsa, onu başımızın üzerinde taşıyacağız.”
Yüksel, bugüne dek hiç kimsenin siyasi düşüncesi ve fikrine bakmadıklarına dikkat çekerek, yönetim anlayışlarındaki tek kriterin (hizmet sevdası) olduğunu belirtti.
“GELİR GELMEZ MAAŞ FARKLARINI ÖDEYECEĞİZ”
Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi personellerinin, Trakya’nın en iyi şartlara sahip çalışanlar olacağını ifade ederek, “Allah nasip ederse, göreve gelir gelmez personellerimizin maaş farklarını vereceğiz. Kimsenin siyasi görüşüyle ilgilenmiyoruz. Kimsenin ekmeğiyle oynayacak karakterde değiliz. Mevcut belediye başkanlarıyla, Cumhur İttifakı’nın belediye başkanlarını, gönül adamlarını birbirine karıştırmayın. Rahat ve huzurlu olun. Bu konularda da bir kuşkunuz olmasın. Bunu da gönülden söylüyoruz. Daha önce de defalarca kez söylemiştik: (kalbi taş olanın, yaptığı işler de taş olur, şehri de taşlık. Kalbi sevgi olanın, kalbi gül, şehri gülistan olur. Bizim kalbimizde sevgi var biz birlikte bu şehirde çok büyük ve önemli işler yapabileceğimize inanıyorum.” şeklinde konuştu.
“BÜYÜKŞEHİRDE 20.000 BİN, PARTİMİZDE 10.000 CV VAR”
Yüksel, işsizlik rakamları ve istihdam konusu üzerinden de Büyükşehir ve Süleymanpaşa belediye başkanları yüklendi.
Yüksel, il başkanlığı döneminde partisine yüzlerce iş başvurusunda bulunan vatandaş olduğunu belirterek, hükümetin istihdama yönelik yaptığı hamlelerin Tekirdağ ve Süleymanpaşa’daki belediye yönetimlerince karşılık bulamadığını savunan Yüksel, şöyle devam etti: “Maalesef Süleymanpaşa Belediye Başkanı Sayın Ekrem Eşkinat heykelciliği çok daha fazla sevdiği için, (sanki insanların karnı heykelle doyuyor) bütün yatırımlarını, bütün planlamalarını bunların üzerine yöneltti. Bugün Dumansız Sanayi dediğimiz yerde bir tane asfaltlı yol yok. O bölgede bir tane planlama yok. yatırımcı gelmek istediğinde, bu yatırımı yapabilecek, bu konuyla ilgili önünü açabilecek eylem planları yok. Aksine yatırımcının önüne çekilen setler var; ruhsat alabilmelerine ket vuruluyor. Özetle, evine ekmek götürmek isteyen kardeşlerimizin önüne ket vuruyorlar.”
“ÇÖZÜM MAKAMINI BAHANE MAKAMI GÖRENLER TORSAB’I RAFA KALDIRDI”
Yüksel, yakın geçmişte Süleymanpaşa’da kurulması planlanan TORSAB projesine ilişkin olarak ise şunları söyledi: “Yakın tarihte bildiğiniz gibi, Süleymanpaşa’mızda hayata geçirilmesi planlanan TORSAB projesi vardı. Binbir türlü değişik bahanelerle bu konu rafa kaldırıldı. Artıları vardır, eksileri vardır; oturup konuşulur. Ama Eşkinat’ın söylemi, söz konusu projeyle birlikte “şehrin demografik yapısının bozulacağı” şeklindeydi. Arkadaş! Sen bahane üretme makamında değil, çözüm üretme makamındasın. Eğer ki böyle bir kaygın varsa, Ticaret Odası ile birlikte oturur, sayın Valimizi de davet eder, karşılıklı konuşur, bu şehrin kaygılarını bitirecek şekilde planlamanızı yaparsınız. “İstemezük!” zihniyetiyle hareket ederek, evine ekmek götürmek isteyen insanların rızkına mani olamazsınız. Şimdi geldiğimiz noktada biz, Allah nasip ederse Süleymanpaşa’da “Süleymanpaşa Ekolojik Lojistik Endüstri Bölgesi”ni kuracağız. Bununla ilgili, Kalkınma Ajansı’yla birlikte bir çalışma yürütüyoruz.”
“EVİNE EKMEK GÖTÜREMEYEN İNSANLARIN YAŞADIĞI ŞEHİR MUTLU OLAMAZ”
Süleymanpaşa Belediyesi’nin “Mutlu Kent” sloganına atıfta bulunan Yüksel, “Evine ekmek götüremeyen insanların yaşadığı şehirde kimse mutluluktan bahsedemez. Biz, sözde değil, bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın özde mutlu olacakları bir şehir inşa edeceğiz. Bu bölgenin kendi iç kaygılarını ortadan kaldıracak, bölgemizin ve şehrimizin şartlarına göre, bölgemizin yapısına uygun, bu kurallara riayet edecek yatırımcıları buraya getirip en az 11.000 kardeşimizi istihdam edebileceğimiz bir ekolojik, lojistik, endüstri bölgesi kuracağız.” dedi.
Kurulacak endüstri bölgesinin, Süleymanpaşa’da yaşayan binlerce kişi için cansuyu olacağını vurgulayan Yüksel, “Yokluğu bilmeyen bir belediye başkanından bunu beklemeyin. Biz varlığı da, yokluğu da biliyoruz.” diye konuştu.
“BİZ AYNAYIZ. CHP’Lİ ADAYLAR NASIL BİR SEÇİM YARIŞI YAPMAK İSTERSE O KULVARDA YARIŞIRIZ.”
CHP’li Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı “Süleymanpaşa’yı rantçılara bırakmayacağız” sözlerine cevap veren Yüksel, “Bu şehirde kaç yıl boyunca doğrudan teminle iş yapıldığını, kimlere nasıl şirket kurdurulduğunu, nasıl ve hangi işlerin doğrudan teminle verildiğini yeri geldiğinde anlatırız. Elhamdülillah bizim bu millete veremeyeceğimiz hiç bir hesabımız yok. Ne kendi boğazımdan, ne evlatlarımın boğazından haram lokma geçirmedim elhamdülillah. Fakat, kimin ne haltlar karıştırdığını anlatabilecek güçte ve erdemdeyiz çok şükür. Biz siyaseti kirletmeden, sadece proje odaklı yürütmeye ve anlatmaya çalışıyoruz. Yapacaklarımızı anlatarak bir seçim yarışına girmek istiyoruz. Buna karşın, CHP’li belediye başkan adayları neyi görmek isterse bir ayna misali biz onu yansıtırız. Cumhur İttifakı’nın farkının gönül ve hizmet belediyeciliği olduğunu ancak, Cumhur İttifakı’nın bir duruş ve erdeminin olduğu da unutulmamalı. Hiç sıkıntımız olmaz. Kim ne istiyorsa, hangi kulvarda yarış yapmak istiyorsa biz yarışırız. Bizim için farketmez, biz hazırız.” şeklinde konuştu.
“DÜNYA MARS’TA YAŞAMI, BİZ SÜLEYMANPAŞA’DA ALTYAPIYI, BOZUK YOLLARI KONUŞUYORUZ”
Süleymanpaşa’nın eksiklerinin ve ihtiyaçlarının çok fazla olduğunu dile getiren Yüksel, “Bu şehirde yaşayan insanların beklentisi çok yüksek. 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarını ortaya koyduğumuz günümüzde, dünyada insanlar artık Mars’a gidip, (Mars’ta nasıl bir yerleşim kurabiliriz?) diye hesap yaparken, Tekirdağ’ın 11 ilçesinde ve özellikle Süleymanpaşa’mızda hala altı yapıyı, yolu, çamur ve çukuru konuşuyoruz. Şehrimizde yaşayan bir birinden değerli 200 bin kıymetli hemşehrimizin bunu hak etmiyor. Biz, yapacağımız ufak dokunuşlarla şehrimize nasıl bir farklı çehre kazandıracağımızı biliyoruz. Allah’ın izniyle bunu tüm vatandaşlarımız da görecek. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren bu şehrin kaderini değiştirecek bu ekip (meclis üyesi adayları) herkese gönlünün kapısı açık olacak. Allah nasip ederse bizim belediye başkanlığımızda, bizim bulunduğumuz kata çıkarken kimseye (dur!) denmeyecek. Bizim belediye başkanlığımızın kapısı olmayacak. Kapıdan önce gönüller, sonra ayaklar girecek. Bütün gönüllere gireceğiz, halkımızın sevgisi ve desteğiyle, şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.
TOPLANTIDAN NOTLAR …
Geniş katılımla gerçekleşen Belediye Meclis Üyesi Adayları’nın basınla tanışma toplantısında, konuşmaların ardından başkan adayları, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.
CHP’li Eski Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç’ın, bağımsız olarak başkan adayı olmasına ilişkin görüşü sorulan Cüneyt Yüksel, şunları söyledi: “Bu bir hizmet yarışı. Bizim isimler üzerinden bir hesabımız yok. Herkese bu yarışta başarılar diliyorum. Ben daha önce de söyledim, yeri gelmişken yeniden ifade etmek istiyorum. Biz, Ahmet Aygün başkanımız döneminde 15-20 günde, Adem Dalgıç başkanımızın döneminde 45 günde inşaat ruhsatı alıyorduk. Allah var iki başkanımızın da hakkını yiyemem; ancak Ekrem Eşkinat döneminde 8 ayda inşaat ruhsatı çıkıyor. Bugüne kadar hiç mi Ekrem Eşkinat’ın yaptığı iyi bir şey yok deseniz, elbette var ama, alt alta yazdığımızda bir tanesi bir çıkıyor, bir tanesi -100 çıkıyor arada böyle bir fark.
“GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HEYKELİNİ YAPARAK, SÜLEYMANPAŞA’DA HEYKEL DEFTERİNİ KAPATACAĞIZ”
Yüksel, bir gazetecinin “Heykel yapacak mısınız?” Sorusunu da şöyle yanıtladı:
“Bu soru bana çok soruluyor. Allah nasip ederse 1 Nisan’dan sonra Tekirdağ’da heykel defterini kapatacağız. Sadece bir tane heykel yapacağız. Boğaz Köprüsü’nden geçerken hiç dikkat ediyor musunuz? Kocaman bir direğin ucunda dalgalanan Ayyıldızlı Şanlı Türk Bayrağı’nı görüyorsunuz. Her iki yakadan da görülen devasa bir bayrak. Anlatırken bile tüylerim diken diken oluyor. Bu bayrağın aynısından Çırçır tepesine koyacağız, hemen altına da Süleymanpaşa’dan gelip geçen herkesin görebileceği büyüklükte bir Gazi Mustafa Kemal Atatürk heykeli yapacağız. Bu bizim için son derece önemli bir proje. Bize tek bir heykel lazım o da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün heykeli, bize önemli bir proje lazım, o da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Tekirdağ’a gelerek kurduğu 57. Alay tarihini yeniden yazmak ve hatırlatmak. (Çanakkale Tekirdağ’dan başlar) diye boşuna söylemiyoruz. Çanakkale’de 250 bin şehit vermişiz. 19. Fırka ve 57. Alay şehrimizde kurulmuş ve savaşa katılan kahramanlarımızdan bir tane bile gazi çıkmamış, hepsi şehit olarak destan yazmıştır. İşte bunu anlatacağımız, bu tarihi hatırlatacağımız bir projeye imza atacağız.
EMLAK VERGİLERİ …
Vatandaşların yüksek emlak vergisi ödemelerine dair gelen bir soruyu da cevaplayan Yüksel, “Bizim şöyle bir sıkıntımız var. Özellikle Süleymanpaşa’da, altıncı bölge dediğimiz bölge var. Alt yapısı olmayan bir bölgeden ciddi anlamda emlak vergisi alınıyor. Yani siz belediye olarak bir hizmet götürmemişsiniz, vatandaşımızın tarlası arsaya dönüştürülmüş yolu altyapısı yok ancak ciddi bedeller alınıyor. Biz bunların hepsini gözden geçireceğiz, vatandaşlarımızın bu konudaki mağduriyetlerine son vereceğiz.” diye konuştu.
ÇÖP İHALESİ …
Yüksel, konuşmasında seçime sayılı günler kala, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından çöp işinin 29 yıllığına ihale edileceğine dikkat çekerek, şunları söyledi: “Süleymanpaşa’da bir ihale yapılacak. Ben diyeyim 1 trilyon, siz deyin 5 trilyonluk bir ihale… Tekirdağ’ın tamamını ilgilendiren, geleceğimizi ilgilendiren bir ihale. Bir hesap bir plan yapılıyor. Seçime 15-20 gün kala, o koltukta oturamayacaklarını bildikleri için seçimden önce yapılıyor. Çok ciddi sıkıntılarla karşı karşıyayız. İhale yapılır yapılmaz biz bu konuyla ilgili İdare Mahkemesi’ne başvuracağız. Nerede çöplük yapılacak, bu çöplerden nerede, ne şekilde, hangi yöntemlerle ayrıştırma yapılacak ve enerji üretilecek bunu kamuoyuyla paylaşmadan yapmaya kalkıyorlar. Tekirdağ’ımızda yaşayan 1 milyon kardeşimizin, hemşehrimizin geleceğine yön verilecek proje hayata geçirilmeye çalışılıyor.”

KİRALIK BELEDİYE HİZMET BİNALARI …

Büyükşehir ve Süleymanpaşa Belediyeleri’nin kiralık hizmet binalarında faaliyet göstermelerine ilişkin hususta Yüksel’e değerlendirmesini soran gazeteciler, “Göreve geldiğinizde hizmet binası yapacak mısınız?” dedi.
Yüksel, gazetecilerin sorusunu şöyle yanıtladı: “Bildiğimiz ve tespit edebildiğimiz kadarıyla, şu anda Süleymanpaşa Belediyesi aylık 100 bin TL. Kira ödüyor. Bu Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşlarımız için çok büyük bir rakam. Biz Allah nasip ederse, yerini daha önce söylediğim üzere, Süleymanpaşa Belediyesi hizmet binamızı, Kaymakamlık binasının yanındaki 730 dekarlık araziye yapmak istiyoruz. Eğer büyükşehir bu esnada bu arsayı satmadıysa. Şayet satıldıysa başka bir yer planlayacağız. Burası için Kadir Albayrak başkanımızdan özellikle rica etmiştim, (Allah rızası için bu şehre biraz katkın varsa belediye başkanı adayı olarak bu arsayı belediye seçimlerine kadar satma) diyerek ricada bulunmuştum. Artık onun kalbine ve vicdanına kalmış. Biz aylık 100.000 TL kira ödemek istemiyoruz. Hizmet binamızı buraya yapmamız halinde, bütün kamu kurumları aynı yerde toplanmış olacak. Karşımızda ziraat odamız, yanımızda kaymakamlık ve kaymakamlığın içinde de Süleymanpaşa’mızla ilgili kurumlarımız olacak. Hemen binamızın altında da 1.500 araçlık otoparkımız yer alacak. Vatandaşlarımız gelip, hizmetini alıp, şehir trafiğine girmeden gidecek.”
Toplantı, soru cevap bölümünün ardından, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması ve günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ