Tekirdağ Manşet Gazetesi

YÜKSEL EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de gerçekleştirmiş olduğu mahalle ziyaretlerinin yanı sıra ev ziyaretlerinde de bulunuyor.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlar ile yakından ilgileniyor. Başkan Yüksel vatandaşlara Ergene Belediyesinin hizmetlerinden söz ederken ayrıca vatandaşların istek ve taleplerini de dinliyor.
“KAPIMIZ HER ZAMAN BAŞKANIMIZA AÇIK”
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i evlerinde ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirten vatandaşlar kapılarının her zaman Başkan Yüksel’e açık olduğunu ifade etti.
Sağlık hizmetinde babasının ücretsiz bir şekilde Ergene Belediyesi tarafından Edirne Tıp Fakültesi hastanesine götürüldüğünü belirten vatandaş, “Bu güzel hizmetten dolayı çok memnunuz, daha önce böyle bir hizmet yoktu, Ergene Belediyesinin kurulmasıyla bu hizmet verilmeye başlandı. Bunu bize vesile ettiğiniz için Allah sizden razı olsun, babamla birlikte Edirne Tıp Fakültesi Hastanesine giden tüm hastalar bu hizmetten çok memnun” dedi.
“DİŞİ AĞRIYANDAN DA BAŞI AĞRIYANDAN DA BİZ SORUMLUYUZ”
Bizim için Ergene’de vatandaşımızın sağlığı çok önemlidir diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Göreve geldiğimiz andan itibaren sağlık alanında 5.000 hastamızı evden aldık tedavisini yaptırdık ve evine tekrar teslim ettik. Bu hizmetimiz halen de devam ediyor, özellikle durumu ağır olan hastalarımıza daha farklı ayrıcalıklar da tanıyoruz. Ergene’de ben her zaman şunu söylüyorum, dişi ağrıyandan da başı ağrıyanda da biz sorumluyuz dedik Ergene’de, bu tezimizi de gerçekleştirmenin mutluluğunu gururunu yaşıyoruz. Allah tüm hastalarımıza şifalar versin” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ