Tekirdağ Manşet Gazetesi

Yüksel, Erdoğan’ın iftar yemeğine katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, ‘deprem bölgesinde görev yapan belediye başkanlarına iftar yemeği tertip etti. Düzenlenen iftar yemeğine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’de katıldı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar yemeği ile ilgili sosyal medya adresinden şu paylaşımda bulundu;” Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın iftar davetine icabet ettik. Sn. Cumhurbaşkanımızın ev sahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, ‘deprem bölgesinde görev yapan belediye başkanları’ olarak bir araya geldiğimiz toplantı ve iftar programında, Ramazan-ı Şerif’in bereketini ve dayanışma ruhumuzu pekiştiren maneviyatını yaşadık.Sn. Cumhurbaşkanımıza tensiplerinden dolayı şükranlarımızı sunar, Yüce Rabbim’den birlik ve beraberliğimizin ebediyete dek sürmesini niyaz ederim. Allah kabul etsin.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.