Tekirdağ Manşet Gazetesi

Yüksel, Albayrak’ı Sert Eleştirdi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa TV’nin canlı yayınında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı Asfalt şantiyesi üzerinden sert eleştirdi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı, özelikle Süleymanpaşa Belediyesine gerektiği kadar Asfalt vermediği iddiasıyla eleştirdi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı, kendisine yalancılıkla itham ettiğini de ifade eden Yüksel, şunları kaydetti;” , Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Süleymanpaşa Belediyesine göre kat ve kat bütçesi var. Ancak Büyükşehir Belediyesi Süleymanpaşa Belediyesine gerektiği desteği vermiyor. Büyükşehir Belediyesi CHP’li Süleymanpaşa Belediyesi ise AK Partili Belediye. Desin ki ‘AK Partili Belediye olduğunuz için destek vermiyoruz’, bunu bilelim. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Asfalt şantiyesi var. Ancak biz bu şantiyeden yeteri kadar Asfalt alamıyoruz. Bunun için 40 km uzaklıktaki Marmara Ereğlisi Belediyesinden daha ucuza maal edip Asfalt getiriyoruz. Bir basın mensubu bu konuyu Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a sormuş. Albayrak ise benim yalan söylediğimi söylemiş. Kim yalan söylüyorsa istifa etsin. Eğer ekibin yanlış yönlendiriyorsa onlar istifa etsinler. Albayak’ın bundan sonra sadece selamını alırım. Albayrak bundan sonra benim Kadir Abim değil Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanıdır.”

“Emek Hırsızlığı Yaptırmam”
Dere ıslahlarının Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanında olduğunu da ifade eden Yüksel; “Dere ıslahlarının Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanında. Buna rağmen bazı dereleri Süleymanpaşa Belediyesi olarak biz temizledik. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ise sanki kendileri temizlemiş gibi haber yaptı. Ben emek hırsızlığı yaptırmam. Belediyecilik bu değildir. Maalesef bunlara müsaade ettin” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.