Tekirdağ Manşet Gazetesi

YÜKSEL: “31 MART’TAN SONRA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ve partili yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen ziyarete Yüksel’in, Süleymanpaşa Belediyesi’ni ziyaretleri esnasında Eşkinat’a “31 Mart’tan sonra birlikte çalışacağımız belediye personellerimizi ziyaret etmek istiyorum” çıkışı damgasını vurdu.

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, geçtiğimiz hafta Süleymanpaşa Belediyesi’ni ziyaret etti.
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, İlçe Başkanı Sezayi Çetin, İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Köşdere ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazan Ürkmez ile birlikte sabah saatlerinde belediyeye gelen Yüksel, ilk olarak Başkan Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.
Makamda gerçekleşen görüşmede, belediyenin bazı uygulamalarını eleştiren Yüksel, halkın yaşadığı mağduriyetlere işaret etti.
Ziyaretin son dakikalarında, belediye personellerini de görev yaptıkları birimlerde ziyaret etmek istediklerini belirten Yüksel’in, Eşkinat’a “31 Mart’tan sonra birlikte çalışacağımız belediye personellerimizi ziyaret etmek istiyorum” sözleri dikkat çekti.
Eşkinat, Yüksel’in bu çıkışı karşısında yaşadığı kısa süren şaşkınlığın ardından gülmekle yetindi.
Yüksel ve beraberindeki heyet, ziyaretin ardından belediye personellerini ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.

YÜKSEL, ALBAYRAK’A SEÇİME 15 GÜN KALA YAPILACAK İHALEYİ SORDU
AK Partili belediye başkan adayları ve beraberindeki partili yöneticiler, Süleymanpaşa Belediyesi ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı ziyaret etti.
AK Partili heyeti sıcak bir şekilde karşılayan Albayrak ile görüşme samimi bir havada geçti.
Albayrak, belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlatırken, AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan da, seçilmeleri halinde hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.
AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Albayrak’a seçime 15 güne kala, 29 yıllığına yapılacak “çöp depolama tesisi” ihalesine ilişkin sorular yöneltti.
İhalenin neden seçimden sonraya değil de, seçime 15 gün kala yapılacağını soran Yüksel, “Böyle bir ihaleden yeni haberdar olduk. Bu konuda belediye meclisinde, üyeler bilgilendirilmemiş, detayları ve yapılacak işin niteliği anlatılmamış. Dolayısıyla bu konu bizim açımızdan şaibeli olarak görülmekte.” dedi.
Albayrak, konuyla ilgili detaylı bilgi vermek üzere ilgili daire başkanını davet ederken, Yüksel söz konusu ihale için “iptal” davası açacaklarını söyledi.
AK Partili heyet, görüşmenin ardından belediye personellerini ziyaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ