Tekirdağ Manşet Gazetesi

‘’YENİ NESİL BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ’’

CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday adayı İlker Yağcıoğlu, Süleymanpaşa Belediyesini, yeni nesil belediyecilikle tanıştıracaklarını söyledi.

‘’SÜLEYMANPAŞALILAR GURUR DUYACAK’’

 

Süleymanpaşalıların gurur duyacağı bir Belediyecilik anlayışı ile hareket edeceklerini ifade eden Yağcığlu, şunları kaydetti; “ Süleymanpaşalıların gurur duyduğu, katılımcı, yenilikçi, modern, güler yüzlü, dinamik, eşitlikçi, çözüm odaklı ve her işin merkezine vatandaşlarını koyan, kaynaklarını verimli ve etkili kullanan, yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile çağdaş ve sürdürülebilir bir belediyecilik sunmayı misyon edineceğiz”

 

‘’EN BÜYÜK VİZYON İHTİYAÇLARA YANITTIR’’

Aslında en büyük vizyonun kentin ve vatandaşların ihtiyaçlarına doğru yanıt vermek olduğunu belirten Yağcıoğlu, ‘’Yenilikte öncü bir belediye olarak, kentlilik bilincine sahip, ticaret ve yüksek teknolojide öncü, Süleymanpaşa’nın kültürel, doğal, tarihi ve ekonomik değerlerini akılcı bir biçimde değerlendiren, üniversitesiyle, turizmiyle, herkesin yüzünün güldüğü, yeni nesil belediyecilikte de öncü bir Süleymanpaşa.” Vizyonumuz olacak’’ şeklinde konuştu.

 

CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan A. Adayı İlker Yağcıoğlu Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı için durmaksızın çalışmalarına hız verdi.

hem dünya da hem de Türkiye’de ki üst yönetimlerde gençleşme rüzgarından ‘’Süleymanpaşa’da nasibini alacak .’’ yorumlarını da beraberinde getirdi.

 

‘’YENİ NESİL BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ’’

Ziyaretlerinde yeni nesil belediyeciliğe değinen Yağcıoğlu, ‘’Tekirdağ’da ki iç dinamiklerle, odalarla kısacası vatandaşlarımızla barışık ve iç içe bir belediyecilik anlayışıyla Süleymanpaşayı yönetecekleri’’ vurgusunu yaptı.

Tüm odalarla işbirliği içerisinde Süleymanpaşa’yı yöneteceklerini belirten genç başkan, Ticarette öncü, güçlü kent ekonomisi olan, üreticisinin büyüdüğü ,geliştiği bir İlçe için kolları sıvadık. Her şey Süleymanpaşa da yaşayan hemşerilerimizin daha iyi bir yaşam sürmesi için. Daha çok dinleyeceğiz daha çok paylaşacağız.’’ ifadelerini kullandı.

‘’GENÇLİK RÜZGARINDAN SÜLEYMANPAŞA’DA NASİBİ ALACAK’’

Özellikle dünya da ve Türkiye’de ki üst yönetimlerde ki gençleşme rüzgarına değinen Yağcıoğlu, yapılan kamuoyu araştırmalarında sizce bir Belediye Başkan adayında olması gereken en önemli özellikler nelerdir sorusuna ‘’Genç ve dinamik olması’’ cevabı ilk 3’te kendine yer buluyor. Bu durum Süleymanpaşa içinde geçerli, Süleymanpaşa’yı genç ve dinamik bir anlayışla yöneteceğiz.’’ Diye konuştu.

‘’KIRSAL OLMAZSA OLMAZIMIZ’’

Toplumsal hassasiyetler göz önünde bulundurularak kaynakların doğru kullanılacağını belirten Yağcıoğlu, ‘’kırsal, olmazsa olmazımız. Kırsal kesimlerde yaşayan hemşerilerimiz bizler için çok önemli onların ihtiyaçlarına kesinlikle yanıt vereceğiz.’’ Dedi.

‘’SÜLEYMANPAŞALILAR GURUR DUYACAK’’

 

Süleymanpaşalıların gurur duyduğu, katılımcı, yenilikçi, modern, güler yüzlü, dinamik, eşitlikçi, çözüm odaklı ve her işin merkezine vatandaşlarını koyan, kaynaklarını verimli ve etkili kullanan, yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile çağdaş ve sürdürülebilir bir belediyecilik sunmayı misyon edineceklerini belirtti.

‘’EN BÜYÜK VİZYON İHTİYAÇLARA YANITTIR’’

Aslında en büyük vizyonun kentin ve vatandaşların ihtiyaçlarına doğru yanıt vermek olduğunu belirten Genç Başkan, ‘’Yenilikte öncü bir belediye olarak, kentlilik bilincine sahip, ticaret ve yüksek teknolojide öncü, Süleymanpaşa’nın kültürel, doğal, tarihi ve ekonomik değerlerini akılcı bir biçimde değerlendiren, üniversitesiyle, turizmiyle, herkesin yüzünün güldüğü, yeni nesil belediyecilikte de öncü bir Süleymanpaşa.” Vizyonumuz olacak’’ şeklinde konuştu.

‘’İLGİDEN OLDUKÇA MEMNUN’’

Vatandaşların ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirten Yağcıoğlu hemşerilerimizin ilgisi bizleri daha da şevkle ve heyecanla çalışmaya teşvik ediyor. Söz veriyorum Süleymanpaşa’da herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe için gece gündüz demeden çalışacağız.’’ dedi.

‘’EKİBİMİZ ÇALIŞIYOR’’

Ayrıca farklı alanlarda uzman dev bir ekibin Süleymanpaşa da yaşayan vatandaşlarımız için çalışmalarını sürdürdüğünü, sorunları ve çözümleri çok iyi bildiklerinin altını çizen Genç A. Adayı,’’ çok güçlü ve her işin merkezine vatandaşlarımızı koyan bir ekibimiz ve büyük bir bürokrat havuzumuz var. Süleymanpaşa’ya damga vuracağız.’’ ifadelerini kullandı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ