Tekirdağ Manşet Gazetesi

YAKLAŞIYOR YAKLAŞMAKTA OLAN !!!!!!!!

Nail Kazanç

Nail Kazanç

1994 yılında Malkara'da doğdum. ilk ve orta eğitimimi Kozyörük'te yaptım. Lise yi Malkara da, üniversiteyi ise Kırklareli de okudum.3 kardeşiz en büyük benim. Bu köşe yazarlığı sektöründe 3. yılıma girdim. sadece spor ile ilgileniyorum branş olarakta sadece futbol ile ilgileniyorum.

Seçimlerin ardından ve sezonunda bitişiyle birlikte Cüneyt Yüksel önderliğinde şaha kalkmaya hazırlanan Tekirdağspor’da yaklaşık 10- 15 gündür bir sükunet hakim.

Yapılan kongrenin ardından yönetim çalışmalarını gizli şekilde sürdürüyor ve şuan bizlerde dahil olmak üzere hiç birimiz kim geldi kim gitti bilmiyoruz…

Futbol şube sorumlumuz değerli abim Tarık Eski’nin yaptığı açıklamaya göre geçen yılki takımdan 9 oyuncu ile anlaşılmış. Şuan sizlere verebileceğim tek gelişme bu.

Yeni transfer olarak bir süre daha beklememiz gerekiyor. Zaten transfer sezonu 1 Temmuz’da açılıyor.

Ama şunu diyenler olabilir rakiplerimizden Edirnespor 3 günde transferi kapattı hem de iyi adamlar aldı diyenler olabilir onlar alabilir herkes kendinden sorumludur. Onların yönetimi öyle uygun görmüş almış bizim yönetiminde kendine göre bildikleri projeleri vardır onun için bekleyelim geç olsun güç olmasın.

Belki dikkat etmişsinizdir şuan Türkiye de en alt ligden en üst lige kadar transferde yaprak kımıldamıyor kulüplerde nakit sıkıntısı var Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş’tan tutun en alttaki takıma kadar her takımda bütçe sıkıntısı var normalde ben hatırlıyorum. Bu günlerde özellikle Anadolu takımları ard arda transfer duyururdu şimdi o yok.

Onun için aceleci davranmaya gerek yok emin adımlarla sağlam adımlarla güzel transferler yapılacağına inancım tam.

Transferin yanı sıra Barbaros’taki futbol sahasının da bakımı yapılıyor. Umarım bunun haricinde tüm Tekirdağ’da ki spor kulüplerinin faydalanabileceği bir tesis yapılır da Tekirdağspor başta olmak üzere tüm takımlar rahatla antrenman yapar maç yapar. her geçen yeni sezon YAKLAŞIYOR YAKLAŞMAKTA OLAN.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
KRAL SAHNEDE - 12 Aralık 2022
YİNE OLMADI !!!!! - 1 Kasım 2022
LİGE MERHABA - 3 Ekim 2022
YENİ TEKİRDAĞSPOR - 1 Ağustos 2022
TAKVİYE ŞART - 31 Aralık 2020
12 YE 10 - 21 Aralık 2020
İYİ GİBİ - 10 Aralık 2020
NEYİN TELAŞI BU ? - 20 Kasım 2020
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.