Tekirdağ Manşet Gazetesi

YAKIŞMADI !!!!!!

Nail Kazanç

Nail Kazanç

1994 yılında Malkara'da doğdum. ilk ve orta eğitimimi Kozyörük'te yaptım. Lise yi Malkara da, üniversiteyi ise Kırklareli de okudum.3 kardeşiz en büyük benim. Bu köşe yazarlığı sektöründe 3. yılıma girdim. sadece spor ile ilgileniyorum branş olarakta sadece futbol ile ilgileniyorum.

Tekirdağspor’da kazan kaynıyor hatta taştı bile. Dün Okan Aydın hoca istifa ettiğini açıkladı ardından bunun nedenlerini basın açıklaması ile kamuoyuyla paylaştı. Hepimiz okuduk yıllardır bu kulüpte görev aldığı her zamanda zor şartlar altında mücadele ettiğini ve bu yılda da yine zor günlerde her şeye rağmen takımın başında durduğunu belirtmiş zaten Okan hocamızın bunları anlatmasına gerek yok tüm Tekirdağspor camiası hocayı yakından tanıyor.
Okan hoca ve ekibinin ayrılmasındaki bardağı taşıran son nokta ise başkan Ahmet Biler’in Çengelköy maçında devre arasında soyunma odasına gelip oyunculara teknik heyete bağırması halk dilinde fırça atması bardağı taşıran son damla olmuş.
Başkandır tabi bağıracak diyenler olabilir ancak sen oyuncuların paralarının gününde tıkır tıkır verirsin oyuncular oynamazsa hakkındır teknik heyetin parasını günü gününe verirsin görevlerini iyi yapmazsalar hakkındır yönetimini dağıtmadan sapasağlam ayakta durursun o zaman Aziz Yıldırım gibi esip gürleyebilirsin kimse size bir şey demez başkansınız hakkınızdır….
ANCAKKKK
Sen adamların parasını verme karın tokluğuna maçlara çıkar hem de güçlü bir rakip karşısında deplasmanda yeniliyorlar diye devre arası soyunma odalarını basarak Aziz Yıldırım’cılık yap…OLMAZZZ !
Bu takım geçen hafta evinde ligin averaj takımını zor yendi sayın başkan ligin sağlam takılmalarından Çengelköye fark atmasını mı bekliyordun ?
Takımın oluru bu kadar birde adamların gönüllerini yapmazsan bu motivasyon daha da düşer…
Bugün başkan Ahmet Biler açıklama yayınlayarak Okan hocayı karalayıp kendini haklı çıkarma açıklaması yayınlamış.
Madem öyle bizde bazı şeyleri açığa kavuşturalım.
Kusura bakma sayın başkan sen yokken Okan hoca vardı ve bu taraftar Okan hocayı tanıyor ve o yazdıklarınızı yapmayacağını da iyi biliyor. Okan hoca aynı zamanda bir öğretmen ders saatlerini de Tekirdağspor’un antreman saatlerine göre ayarlıyor yetmiyor adam ailesiyle sorunlar yaşadı Tekirdağspor için.
Okan hoca ve ekibi görev yaptıkları spor okullarını bırakıp Tekirdağspor’un bu zor günde elinden tuttular göreve geldiler bu sebeple maddi kayıplarını hiç söylemiyorum bile.
Ama bir kere bile çıkıp bizim durumumuz bu deyip te veryansın etmediler daima takımın oyuncularının yanında oldular geçen sene bu takım tarihinin en kötü anlarının biri olan 2-0 kazanılan Arsin maçı sonrası hotelde rehin kaldı o takımın başında da Okan hoca vardı.
Bu sene kümede kalsak yeter denerek kurulan takımı ilk yarıda en az gol yiyen takım yaptı hatta devre arasında birkaç takviyeyle üst sıralar neden olmasın diyorduk ? Ancak siz ve yönetiminiz yeni oyuncudan ziyade eldeki iyi adamları tutamadınız.

Hadi onları sattınız ama yerlerine teknik heyetin istediği adamları almadınız…Mehmet Selçuk Hizarcı’yı hoca oynatmadı demişsiniz fakat M.Selçuk Hizarcı takıma oynamaya değil hoca göndermeye oyuncuları karıştıran yani kısacası takımda huzursuzluk yaratan bir adamdı 2 ay takımda duran bir adamın üstünden yıllarını Tekirdağspor’a vermiş hocaya sallamanızda size YAKIŞMADI…
Oyunculara vaatler verip onları yerine getirmeyip oyuncuların zaten bozuk olan morallerini daha da bozdunuz buda size YAKIŞMADI…
Taraftar gruplarıyla her zaman aranıza mesafe koyarak maçları bir matem havasında geçirmemizi sağladınız buda size YAKIŞMADI…
Geçen yıldan bu yana her zaman hayaliniz olan hedefiniz olan rüyalarınızı süsleyen hatta gelirsem yurtdışından sponsor buldum takımı uçuracağım dediğiniz Tekirdağspor başkanlığında takımı daha da dibe vurdurmanız size bir kez daha YAKIŞMADI…
Taraftar kötü hoca kadrosu kötü oyuncular kötü bir tek siz 5 – 6 kişi kalan yönetiminiz iyisiniz yani ?
Ben daha sezon başında ilk göreve geldiğinizde sizler hakkında yazılar yazdım nacizane tavsiyeler verdim maddi bütçeniz yoksa bu yoldan vazgeçin dedim ama beni kötü belleyip onun bunun adamı dediniz daha sonraki haftalarda yazılarımı okuyup beğendiniz benim birinin adamı olmadığımı nasıl bir Tekirdağspor lu olduğumu anladınız…
Ve sayın başkan bu saatten sonra taraftar nezdinde krediniz bitti bunu ben değil camia söylüyor zaten ben ne yazsam beni zaten kötü belliyorsunuz yine kötü bellemeniz bir şey fark ettirmeyecektir ve işin en acısı bu takım olurda kazayla süper amatöre düşerse sizin isminiz Tekirdağspor tarihinde altın harflerle yazılacak amatöre düşüren başkan denileceksiniz. Buda size YAKIŞIR MI ? YAKIŞMAZ MI bilmem.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
KRAL SAHNEDE - 12 Aralık 2022
YİNE OLMADI !!!!! - 1 Kasım 2022
LİGE MERHABA - 3 Ekim 2022
YENİ TEKİRDAĞSPOR - 1 Ağustos 2022
TAKVİYE ŞART - 31 Aralık 2020
12 YE 10 - 21 Aralık 2020
İYİ GİBİ - 10 Aralık 2020
NEYİN TELAŞI BU ? - 20 Kasım 2020
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.