Tekirdağ Manşet Gazetesi

VAAD DEĞİL DESTEK

Hakan Karaca

Hakan Karaca

1979 yılında Tekirdağ’da doğdu. Yaklaşık 19 yıldır Ulusal Haber Ajansları ve yerel gazetelerde çalıştı. Yaklaşık 10 yıldır başta Tekirdağspor olmak üzere çeşitli spor branşların da haberlerini yapmaya devam ediyor. Yazdığı köşe yazılarında ise Tekirdağ il genelinde tıklama sayılarına göre en fazla okunan 5 köşe yazarı arasına girdi.

Malum ülkenin gündemi mahalli idareler seçimleri. Adaylar seçildikleri takdirde seçim vaatlerini bir bir sıralıyor. Tabi bunların içinde Tekirdağspor’da var. Biri destek vereceğini söylüyor, başka bir Tekirdağspor’u büyükşehir yapacağını söylüyor. Sonuçlar ise işler açıcısı.

Artık Tekirdağspor’un dayanacak gücü kalmadı. Yönetimin kendi kaynakları ve birkaç iş adamı haricinde Tekirdağspor’a destek yok.

Partiler arasında fikir ayrılıkları var. Ancak Tekirdağ’da evrensel bir olgu var. Oda Tekirdağspor, Siyasi düşüncesi, Dini, mezhebi, menşei ne olursa olsun Tekirdağ’da oturanların tek ortak noktada buluştuğu yer Tekirdağspor’dur.

Tekirdağspor’un şu an durumu orta seviyelerde gözükse de bıçak sırtında. Maddi destek gelmezse Tekirdağpor’u 2. yarıda çok daha zor günler bekliyor. Vaatler seçim sonrasına kurulmuş. Ancak seçim sonrasında Tekirdağspor BAL liginde olmayabilir.

Eldeki malzemeye ve maddi imkanlara bakıldığında Yönetimi, Sportif Direktör Necdet Çakır’ı ve Teknik Direktör Okan Aydın’ı haksız eleştirenler var.

Temcit pilavı gibi devamlı tesisten bahsedenler var. Eğer Tekirdağspor’a gerekli destek sağlanmaz, Süper Amatör Kümeye düşerse Tesis yerine 5 yıldızlı otel yapsanız boşuna. Çünkü o tesisin içini dolduracak oyuncu bulamazsınız.

Çok geç olmadan vaat yerine destek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
Mücadeleye Devam - 2 Kasım 2020
Pes Etmek Yok - 20 Eylül 2020
Hep Destek Tam Destek - 24 Ağustos 2020
Şeffaf mı ? - 9 Mayıs 2019
NE OLACAK ? - 2 Mayıs 2019
VAAD DEĞİL DESTEK - 25 Kasım 2018
HEYECAN VERİCİ - 21 Ekim 2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ethem Arıtepe dedi ki:

    Hakan kardeşim Tekirdag spor la beraber olduğunu bıliyoruz.Yazmıs oldugun anlamlı yazılarını okuyup .Ya bız nerdeyiz TEKİRDAĞ Spor bizım şehrimizin takımı herkez el ele verip layik olduğu yere getirelım deyıp.Sağ duyulu paralı iş adamlarımız bir araya gelip yardım edelim derse bu takım layık olduğu yere çıkar.Manşet yazılarının devamını dıliyorum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.