Tekirdağ Manşet Gazetesi

ÜLKÜ OCAKLARINDAN GENÇ KARDEŞLERİMİZE PİKNİK

Değerli misafirlerimiz kıymetli ilçe yönetici arkadaşlarım teşkilatımızın gözbebeği yiğit bozkurt kardeşlerim iffet abidesi asenalarımız basınımızın kıymetli temsilcileri birincisini düzenlediğimiz Ülkü ocakları Süleymanpaşa gençlik buluşmasına hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.

Sınav öncesi moral ve motivasyon olsun diye gençlerimize bir piknik etkinliği düzenledik .Ülkü Ocakları olarak bütün gençlerimize sahip çıkıyor. onların Devletine,Miletine ,Ailesine faydalı olabilmeleri için mücadele ediyoruz ve Liderimizin söylediği gibi Türk ve Türkiye Yüzyıla artık başlamıştır. 21 . Yüzyılı Türk asrı yapabilecek kadrolar ÜLKÜ OCAKLARINDA YETİŞECEK ve Bunlar Sizlersiniz.

Başta Burda olmamıza sebep olan arkamızda dağ gibi duran Tekirdağ un tek söz sahıbı sayın il başkanımız Hayrullah Zıvallıoğlu beye , destekleri ile yanımızda olan tüm ülküdaşlarımıza ve siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.

Süleymanpaşa Ülkü ocakları Eğitim ve kültür vakfı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Ancak bu Aziz Vatanı bölmek parçalamak isteyen hainler ve kahpeler tabikide dün olduğu gibi yaptığımız çalışmalardan rahatsız olmaya devam ediyorlar yarında rahatsız olmaya devam edicekler.

İftiralarla satın aldıkları kalemler ve fonladıkları klavye delikanlılarıyla kutlu dergahımıza ,kutlu davamıza hedef alanlara buradan sesleniyorum ( Bilinizki cesaret dağında korku rüzgarı esmez sizin yalancı kasırgalarınız bizim asırlık çınarımızdan bir yaprak dahi düşüremez köşe başında demlenenlere kapalı kapılar ardında fetö hesabı yapanlara menfaat çukuruna düşmüş yapay milliyetçilere yaşadıkları her anı aldıkları her nefesi zehir etmesek gök girsin kızıl çıksın).

Ve sözlerimi şu güzel mısralarla sonlandırıyorum
“Yastığımız mezar taşı, yorganımız kar olsun, Biz bu yoldan döner isek, namus bize ar olsun…”

Süleymanpaşa Ülkü ocakları ilçe Başkanlığı olarak sınav öncesi genç kardeşlerimize moral ve motivasyon olsun diye bir piknik programı düzenleyerek. Çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile yiğit bozkurt kardeşlerimizle vakit geçirdik

Programınıza katılım sağlayan yiğit kardeşlerime iffet abidesi asenalarımızs bütün misafirlerimize teşekkür ediyorum.

İmanlı, Ahlaklı ve Bilinçli bir gençlik için var gücümüzle çalışacağız.

Var Olsun Ülkü Ocakları 🇹🇷
#SüleymanpaşaÜlküOcakları
@öne çıkar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.