Tekirdağ Manşet Gazetesi

ÜLKÜ OCAKLARI KONFERANS DÜZENLEDİ

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Tekirdağ’ın Kurtuluşu ile ilgili konferans düzenledi.
Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Ticaret ve Sanayi odasında Tekirdağ’ın Kurtuluşu ile ilgili konferans düzenledi.
Konferansta konuşan Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hakkı Açıkgöz, Tekirdağ Ülkü Ocaklarının büyük bir fedakârlık içinde çalışmalarını yürüttüğünü söyledi.
Ülkü Ocaklarının uyuşturucu ile ilgili bir proje başlattığını ifade eden Açıkgöz, şunları kaydetti;” Ülkü ocakları olarak Vatanımızın her köşesinde büyük fedakarlıklarla yürütülen çalışmalarımız Tekirdağ’da da büyük azim ve gayretle devam etmektedir. İl ocağımız öncülüğünde tüm ilçe ocaklarımızda genel Başkanız Olcay Kılavuz’un başlatmış olduğu ‘Damarlarında ki asil kanı kirletme, Uyuşturucuya hayır’ projesi kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlenmiştir. Türk Bayrağının bu vatan üzerinde hürce dalgalanmasının teminata olan Ülkücü Türk Gençliği her tür durum ve şartta Vatan ve Milletin doğal refleksi, duygularının ete kemiğe bürünmüş hali olarak ebediyen Vatan nöbetine devam edecek, Muhtaç olduğu kudretin damarlarındaki asil kanda mevcut olduğu kanda olduğunu hatırlayarak mücadelesine sonuna kadar devam edecektir. Tekirdağ’ın Kurtuluşunda bizim için canını hiçe sayan şehitlerimizi minnet ve şükran ile anıyorum. Ruhlar şad, Mekanları cennet olsun”
Programa konuşmacı olarak katılan Namık Kemal Üniversitesi Tarih Öğretim Üyesi Mahmut Recep Keleş Türk Tarihinin çok şanlı 5 bin yıllık geçmişe dayandığını söyledi.
Programda ayrıca Tekirdağ Ülkü Ocakları Sanatçısı Osman Demir, Milliyetçi Türkleri seslendirdi. Ses sanatçısı Bedir’e salondaki herkes eşlik etti.
Programa MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat Sungur, TÜRKAV Tekirdağ Şube Başkanı Fatih Soytürk ve Ülkü Ocaklılar katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rıdvan dedi ki:

    Ülkü Ocaklarına böyle bir program yaptıkları için teşekkür ederiz. Gerçekten bir vakıfın nasıl olması gerektiğini bizlere çok güzel gösteriyorlar. Birde haberde sanatçının adı yanlış yazılmış Osman Bedir olacak

BİR YORUM YAZ