Tekirdağ Manşet Gazetesi

ÜÇEL GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Ercan Üçel, seçildiğini takdirde Kapaklı ilçesinin Türkiye’nin en önemli ilçeleri arasına sokacağını ifade ederek; “Kapaklımızı Türkiye’de ki 957 İlçe arasında parmakla gösterilen örnek İlçeler arasında sokmak için gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum” dedi.
“BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”
CHP’nin Kapaklı Belediyesinin kötü yönettiğini de ifade den Üçel; “Sosyal ve Siyasal hayatımdaki tecrübeye istinaden, her ne kadar CHP’li Kapaklı Belediyesinden bir enkaz devralacağımızı bilsek bile, bu işin üstesinden geleceğimize olan inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

AK Parti Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Üçel, Aday adaylı Ercan Üçel, adaylıkla ilgili açıklama yaptı.
Üçel, açıklamasında Kapaklı’nın AK Parti Belediyeciliğine ihtiyacı olduğu için aday olduğunu söyledi.
Kapaklı’nın CHP’li Belediye tarafından bir enkaza dönüştüğünü ve bu duruma dur demek için aday olduğunu iddia eden Üçel, şunları kaydetti;” Kapaklımızın bize ihtiyacı olduğunu düşünerek, işte zaman, bu zaman diyerek, aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum. Sosyal ve siyasal hayatımdaki tecrübeye istinaden, her ne kadar CHP’li Kapaklı Belediyesinden bir enkaz devralacağımızı bilsek bile, bu işin üstesinden geleceğimize olan inancımız tamdır. Allah, nasip ederse Kapaklımızı, Türkiye’deki 957 ilçe arasında parmakla gösterilen örnek ilçeler arasında için gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum. Ben edindiğim tecrübe ile şunu öğrendim, eğer siz gönüllere girerseniz, artık nereli olduğunuzun, ne iş yaptığınızın çok önemi kalmıyor. Aday adayı olan tüm yol arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci aday belirlenene kadar hep beraber sürdüreceğiz. Kapaklı da siyaset alanında yıllardır başarılı bir şekilde toplum mühendisliği kullanılarak adeta hipnotize edilmiş halkımız, tek bir seçeneğe mahkum bırakılmıştır. Kapaklımız da Belediyecilik değil belediyecilik adı altında Ticaret, Rant, rüşvet oyunu oynanmaktadır. Ben buradan CHP’li Kapaklı Belediyesine sesleniyorum beyler artık oyun bitti ve artık sona geldiniz. Kral çıplaktır. Yaptığınız her şey ortadadır. Yapmadığınız her hizmet tüm herkes tarafından görülmektedir. İnşallah bu dönem Kapaklı da AK Parti dönemi olacaktır”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ