Tekirdağ Manşet Gazetesi

TÜRKİYE´NİN İLK 1.000 İHRACATÇI FİRMASI LİSTESİNDE YER ALAN 42 ÜYEMİZ GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) bu yıl 19.’sunu gerçekleştirdiği “Türkiye’nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2020” araştırmasının sonuçları açıklandı.
“Türkiye’nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2020” arasında yer alan Çorlu TSO üyesi 42 firmayı kutlayan Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, “2020 yılı içerisinde Türkiye’nin en fazla ihracat yapan firmaları arasına giren üyelerimizi kutluyor, bölgemiz ve ülkemize sağladıkları katma değer için kendilerini tebrik ediyorum” dedi.
Geçtiğimiz yıl 36 firma listede yer alırken, bu yıl ise üye sayımız 42’ye yükseldi.
Bu başarının gurur verici olduğunu söyleyen Volkan; “Odamız üyesi 42 firma, bölgemizin gururu olmuştur. Türkiye’nin dev firmaları arasında yer alan üyelerimiz, bölgemizin üretim ve istihdamdaki gücünün en büyük örneğidir. İşverenlerinden emekçilerine kadar, listeye giren tüm firmaları kutluyorum. Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla anılıyor. İhracatın kalkınmada ne denli önemli bir faktör olduğunun farkındayız. Geçtiğimiz yıl 36 firma listede yer alırken, bu yıl ise üye sayımız 42’ye yükseldi. Bu listede daha fazla üyeyle yer almak için Odamıza kayıtlı üye firmalarımızın ihracat oranlarının artması, hiç ihracat yapmamış olanların ise adım adım yeni pazarlara açılması amacıyla Dış Ticaret İstihbarat Merkezimiz hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2020’de yer alarak bizleri en iyi şekilde temsil eden 42 firmaya teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.