TÜFAD GELİŞİM SEMİNERİ AÇIYOR

Türkiye Faal Antrenör Derneği Tekirdağ Şubesi Antrenörlere yönelik Gelişim Semineri açıyor.
Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Faal Antrenör Derneği 2 yılda bir zorunlu gelişim kursu düzenliyor. Zorunlu kursun açılma yetkisi Türkiye Faal Antrenör Derneğin illerindeki şubelere verildi.
Türkiye Faal Antrenör Derneği Tekirdağ Şubesi 8-9 Haziran tarihlerinde zorunlu ve Sürekli Gelişim Semineri açıyor.
Türkiye Faal Antrenör Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu, yaptığı açıklamada Tekirdağ ilinde görev yapan tüm antrenörlerin kursa katılımının zorunlu olduğunu söyledi.
Kurs katılmayan Antrenörlerin 3 yıl liglerde görev alamayacağına vurgu yapan Eroğlu; “Kursa, Mustafa Bozalp , Halil İbrahim Eren ve Erhan Arslan’ın ismini verdik. Antrenörleri Eğitime Tabi Tutularak Antrenörlüğün günümüzdeki önemini futbolla ilgili hafızalarının yenilenmesi, Sağlık, ilk yardım oyun kuralları ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Katılmayan Antrenörlerimiz 3 Yıl gibi uzun süre antrenörlük çalışma izni alamayacaktır. İlimize hayırlı olsun” dedi.
Kursta eğitmen olarak 19 Mayıs Üniversitesi Spor Bilim Öğretim Görevlisi Fedai Aksoy, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı, Tekirdağ İl Hakem Kurulu Başkanı Kamil Dertop ve UEFA Profesyonel Kaleci Eğitmeni Ufuk Böker eğitmen olarak görev alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.