Tekirdağ Manşet Gazetesi

TSO İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olağan Mayıs ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Komite Başkanları katılım sağladı.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Hoş geldiniz, sizleri şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor Mayıs ayı meclis toplantımızı açıyorum. Öncelikle Mübarek Ramazan Ayı’nızı tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Hakan Şık’ın konuşmalarının ardından meclis toplantısı; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2019 Nisan ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, dilek ve temenniler kısmının akabinde meclis toplantısı sona erdi. Toplantısının sona ermesiyle her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeği programına geçildi. Düzenlenen iftar programına meclis ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra komite başkanları ve komite üyeleri, kadın ve genç girişimciler kurulu başkanları ve üyeleri ile disiplin kurulu başkanı ve üyeleri katılım gösterdi.

İftar programında konuşan Meclis Başkanı Hakan Şık “Kardeşlik ve bereket ayı olan mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’te yaptığımız ibadetler, zorlukları anlamayı öğreten, bireyselliği ortadan kaldıran çok değerli ibadetlerdir. Başı rahmet, ortası günahlarımızın affı ve sonu azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını en güzel şekilde yaşamayı temenni ediyorum.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, ahlaki ilkelerden ödün vermeden dürüst ticaret ve helal kazanç için çaba sarf eden mükelleflerden oluşan büyük bir ailedir. Bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Her alanda hızla gelişen ve potansiyeli ile fark oluşturan, kalkınması ile umut vadeden Tekirdağ’ımızı çok daha güzel günlere inşallah, işte bu aile kavuşturacaktır. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında, her türlü başarımızın temelinde sizlerden, birlik ve beraberliğimizden aldığımız ilham ve destek yatıyor. Bu vesileyle bu zamana kadar gösterdiğiniz ve bundan sonrada göstermeye devam edeceğiniz örnek çalışmalar ve duruşunuzdan dolayı siz kıymetli yönetim kurulu, meclis ve komite üyelerimize ve çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Hepinize katılımınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, sizleri saygıyla selamlıyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.