Tekirdağ Manşet Gazetesi

TRAKYAKA Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu 2023 yılı ilk toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirdi. Yılın ikinci ayında gerçekleşen toplantı, depremler nedeni ile Şubat ayında toplantı yapılamamıştı.
Tekirdağ Valiliği Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Vali Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kırklareli Valisi Birol Ekici, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Karakoç, Edirne TSO Başkanı Sezai Irmak, Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı uzmanları katıldı.
Toplantı bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesi ile başladı. Ardından Ajansın 2022 yılı Faaliyet Raporu ve 2023 yılı Proje Teklif Çağrısı sonuçları görüşüldü.
Toplantının son kısmında ise Genel Sekreter Mahmut Şahin tarafından Yönetim Kurulu üyelerine 2019 yılı Turizmin Geliştirilmesi ve Çeşitlendirilmesi Mali Destek Programı kapanış raporu sunumu ile depremzedeler yararına yapılan faaliyetler ve bağışlanması düşünülen demirbaşlar hakkında bilgi verildi.
Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.