Tekirdağ Manşet Gazetesi

TEKİRDAĞSPOR’UN İÇİN DESTEK KONSERİ DÜZENLENDİ

Tekirdağ Kastamonulular Derneği, Tekirdağspor’a yardım konseri düzenledi.
Şato Düğün salonunda ‘Tekirdağspor Yaşayacak El Ele’ konserine Lokantacılar Orası Başkanı Ali Kıral, İyi Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski Tekirdğspor Başkanı ve İş Adamı Salih Canikli ile dernek üyeleri katıldı.
Yardım konserinde konuşan Tekirdağ Kastamonulular Derneği Başkanı Rasim Gürsoy, bu konseri Tekirdağspor’a destek amacıyla düzenlediklerini söyledi.
Tekirdağspor’un Tekirdağ’ın şerefi olduğunu ifade eden Gürsoy, şunları kaydetti;” Doğduğumuz yer Kastamonu olabilir ama biz Tekirdağlıyız. Biz Tekirdağspor’a gönül verdik. Tekirdağ’da Tekirdağspor’dan başka önemli bir şey yoktur. Tekirdağspor bizim namusumuz, Onurumuz, gururumuz ve şerefimizdir. Siyasilerin tümünü buraya davet ettik ama kimse gelmedi. Buraya katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Tekirdağspor’un çırpınışlarına Geçen yıl Tekirdağspor Kulüp Başkanı Salih Canikli döneminde şahit oldum. Tekirdağspor’a destek için bir konser düzenleyerek destek olmaya çalıştık”
Tekirdağspor 2. Başkanı Fahrettin Özzade ise katılan herkese teşekkür ederek; “Tekirdağspor bir markadır. Bu marka için buraya katılan herkese teşekkür ederim. Tekirdağspor sezon başından itibaren maddi durumlar ortadadır. Gerek yerel yönetimlerden, gerekse genel yönetimlerden maalesef istediğimiz desteği alamadık. Geçen yıl bunu Eski Kulüp Başkanımız Salih Canikli’de yaşadı. Yerel ve Genel Yönetimlerden istediğiniz desteği alamazsanız spor kulüplerinin ayakta durması kolay değil. Bu iki güç birlik olup destek verecekler ki spor kulüpleri ayakta kalsın. İnşallah 31 Mart’tan sonra söz veren siyasiler sözlerinde durum, Tekirdağspor’a arzu ettiği desteği vermesini istiyorum. İş adamlarından da biz gerekli desteği alamadık. Tekirdağlıların marka yaptığı firmalar maalesef Tekirdağspor’a bir forma sponsoru olmaktan imtina ettiler. Tekirdağ’dan ekmek yiyen ticaret erbaplarının Tekirdağspor’a sahip çıkmalarını diliyorum. Bu konseri düzenleyen Kastamonulular Derneğine çok teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.
Destek konserinde Tülay Acar sahne aldı. Konserde ayrıca Ali Tetik ve Ekibi Davul Şov yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ