Tekirdağ Manşet Gazetesi

Tekirdağspor Yine Yalnız

Hakan Karaca

Hakan Karaca

1979 yılında Tekirdağ’da doğdu. Yaklaşık 19 yıldır Ulusal Haber Ajansları ve yerel gazetelerde çalıştı. Yaklaşık 10 yıldır başta Tekirdağspor olmak üzere çeşitli spor branşların da haberlerini yapmaya devam ediyor. Yazdığı köşe yazılarında ise Tekirdağ il genelinde tıklama sayılarına göre en fazla okunan 5 köşe yazarı arasına girdi.

Yıl 2012 Tekirdağspor Rüstempaşa Çay bahçesinden rahmetli Kulüp Müdürü Hüseyin Geçdal tarafından idare edilmeye çalışıyor.
Yıl 2013. Tekirdağspor’da yeni bir dönem başlıyor. Dorum Marmara’nın sponsorluğunda Tekirdağspor Yönetimi şaha kalkıyor. İlk sezon Süper Amatör Kümeden BAL ligine. BAL Liginde türlü hilelerle 1 puan farkla şampiyonluk kaçıyor. Doruk Marmara beklenen desteği bulamıyor ve Desteğini çekmek zorunda kalıyor. TEKİRDAĞSPOR YALNIZ KALDI
2003 yılından sonra Özellikle Mustafa Aydoğdu ve Volkan Nallar’ın dönemi. İkisi de Tekirdağspor için varını yoğunu ortaya koydu. Mustafa Aydoğdu takımı 3. Lige çıkardı. Volkan Nallar ise Tekirdağspor sahipsizken takıma sahip çıkarak düşmesini engelledi. Bu 2 ayrı dönemde de dışarıdan gerekli destek verilmedi. TEKİRDAĞSPOR YALNIZ KALDI.
2018 Salih Canikli Dönemi. Salih Canikli tam takım dağılırken imdada yetişiyor ve Kulüp Başkanı oluyor. 6 aylık başkanlığı döneminde Takımı dağılmaktan son zamanda kurtarıyor. Müteahhittir, onda para var deniliyor. O harcasın deniliyor. Gerekli destek verilmedi. TEKİRDAĞSPOR YALNIZ KALDI.
Yıl 2019 Tekirdağspor’da yeniden parlak bir dönem başlıyor. Süleymanpaşa Belediyesi’nin desteklediği Mülahim Kuru Başkanlığı Tekirdağspor tekrar şaha kalkıyor. Yine Tekirdağspor’a Süleymanpaşa Belediyesi destek versin deniliyor. Tekirdağspor’un tüm yükü . Süleymanpaşa Belediyesi’nin ve Mülahim Kuru ile ekibinin üzerinde bırakılıyor. Tekirdağspor bu kes YALNIZ Değil ama KALABİLİR.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel basın toplantısında Belediye Bütçesine Tekirdağspor’a bu yıl da sahip çıkacağını söyledi. Yüksel ancak Tekirdağspor’a yıllık 8-10 Milyon TL yük getirdiğini ve destek gelmezse desteği çekmek sorunda kalacağını da sözlerine ekledi.
Yani bu gidişle gelecek sezon Tekirdağspor yine yalnız kalacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
Mücadeleye Devam - 2 Kasım 2020
Pes Etmek Yok - 20 Eylül 2020
Hep Destek Tam Destek - 24 Ağustos 2020
Şeffaf mı ? - 9 Mayıs 2019
NE OLACAK ? - 2 Mayıs 2019
VAAD DEĞİL DESTEK - 25 Kasım 2018
HEYECAN VERİCİ - 21 Ekim 2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.