Tekirdağ Manşet Gazetesi

TEKİRDAĞSPOR OYUNCULARA VE TARAFTARLARA YEMEK VERDİ

Tekirdağspor yönetimi, Oyuncuların ve taraftarların kaynaşması için bir yemek tertip etti. Yemeğin sponsorluğunu ise Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan üstlendi.

Tekirdağspor yönetimi Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan’ın sponsorluğunda Özcanlar Köfte salonunda futbolcu ve taraftarlara yönelik yemek tertip etti.
Yemeğe AK Parti TBMM Başkan Vekili ve Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, AK Parti İl Başkanı Mülayim Kuru ve Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan katıldı.
AK Partililer oyuncularla teker teker selamlaşarak ligde başarılar diledi. Yemekte ayrıca Şentop ve Özcan, Manşet Gazetesinin sorularını yanıtladı.
Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan Tekirdağspor’a her zaman destek olduklarını ifade ederek şunları kaydetti; “ Bu şehrin takımı inşallah önemli yerlere gelir. Biz Tekirdağ’ın Profesyonel takımı olmasını istiyoruz. Bu başarmak için elimizden gelen gayreti yapacağız. Takımın biraz motivasyona ihtiyacı var. İnşallah onu da biz sağlayacağız. Tekirdağ’a Özcanlar Köftenin sponsorluğunda yemek verdik. Biz öncesinde de destek olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” dedi.
AK Parti TBMM Başkan Vekili ve Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop ise Tekirdağspor’a destek vereceklerini ifade ederek; “Stadın yanı sıra çalışacakları alanlarla ilgili de bir düşüncemiz var. Bu projelerimizi daha sonra açıklayacağız. Tekirdağspor’a sponsor bulmak için çalışıyoruz” dedi.
Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler ise Şentop ve Özcan’a teşekkür ederek;” Tekirdağspor’a yardım edenleri minnetle andık. TBMM Meclis Başkan Vekili Mustafa Şentop’tan ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan’dan da ilgi görüyoruz. Bugün Tekirdağspor taraftarları ile oyuncularını birleştirmek adına bize destek verdikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ